5G’NİN Araçlar Üzerindeki Etkileri | Panel
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

5G’NİN Araçlar Üzerindeki Etkileri | Panel

0

Teknoloji hayatımızın her alanında kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle pandemi döneminde etkisini daha yoğun bir şekilde gösteren bu durumun geleceği ne olacak? Bu sorunun elbette ki cevabının çok boyutlu olması kaçınılmazdır. Yalnız 5G’nin Bağlantılı Otonom Araçlar İle Etkileşimi konulu panel ufuk açıcı bazı konuların altını çiziyor. 

Geleceğin Teknolojisi Geleceğin Araçları

Panel 25 Mart 2021 tarihinde saat: 12.00 – 13.00 arasında online olarak düzenlenecektir. Düzenlenen panellerin bile online olması 5G teknolojisinin etkileri üzerine enine boyuna düşünmemizi de gerekli kılıyor. 

Bu geleceğin teknolojileri hakkında Ford Otosan Bağlantılı ve Otonom Araçlar Mühendisi Tahir Sarı, TÜBİTAK BİLGEM Araştırmacısı Arda Taha Candan, Turkcell 5G Ar-Ge Mühendisi Doktor Nazlı Güney’in katılımları ile bir panel düzenleniyor. 

Geleceğin teknolojisinin enine boyuna etkilerinin değerlendirileceği bu panele sizlerde davetlisiniz. 

TRAI 5G Nedir?

Genel olarak 5G teknolojisinin hayatımıza nasıl etki edeceğini, yapay zekanın gelişmesine sağlayacağı katkıları ve şu ana kadar görülmedik bir hızla devam eden dijitalleşmenin tartışıldı bir platformdur. Daha ziyade geleceğin teknolojilerinin birbirleri ile iletişimine deneyimler ve yorumlamalarla yaklaşmak amaçlanmaktadır. 

Trai5G’de bu konuda ülkemizde ki en yetkin kişilerin fikirleri ve bilgilerini paylaşmaları istenmektedir.

Kimler TRAİ 5G Etkinliklerine Katılmalı

Bu etkinliğe katılmak için teknoloji ile alakalı herhangi bir sektörde çalışmanız, yenilikçi bir düşünce yapısına sahip olmanız veya kendinizi geliştirmek istemeniz yeterli olacaktır. 

Panel Hakkında Diğer Bilgiler

Panel 25 Mart 2021 saat: 12.00 – 13.00 arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için, https://turkiye.ai/trai5g/ adresini ziyaret edebilirisiniz. 

Genel anlamda 5G kullanım alanları, yapay zeka ve zengin katılımcı desteği ile teknoloji konusuna hiç bakılmayan bir yerden yaklaşmanızı amaçlamaktadır. 

 

Yorum Yap