TOG ve Mentorink Güçlerini Birleştiriyor
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

TOG ve Mentorink Güçlerini Birleştiriyor

0

Pandemi pek çok alanı derinden etkiledi. Özellikle eğitim söz konusu olduğunda ertelenen – tatil edilen eğitim kurumları çok uzun bir süredir belirsizliğin devam etmesine neden oldu. Bu durumun bilincinde olarak Toplum Gönüllüleri Vakfının 2003 senesinden bu zamana kadar devam ettirdiği ve TOG Rehberlik Projesi adını verdiği uygulaması Mentorink Dijital Mentorluk Platformu ile güçlerini birleştirdi. 

Bilgi ve Deneyimlerin Paylaşılması

Biraz öncede altını çizdiğimiz pandemi etkilerini azaltmak amacıyla mentorluk programının ve sunulan deneyimlerin daha fazla kişiye ulaşması amacıyla dijital ortama taşınıyor. Bu sayede pandemi sonrasında da aktif olarak kullanılabilecek online bir platform oluşturulacak.

Rehberlik Projesi Hakkında

Bu proje kapsamında çalışma hayatına aktif olarak katılım sağlamış yetişkin gönüllüler ile toplum gönüllüsü olan gençlerin iş hayatında edindikleri deneyim ve bilgilerin paylaşılması amaçlanmaktadır. Bir anlamda sosyal ve mesleki hayatta karşılarına çıkan sorunların nasıl çözüme kavuşturulabileceğini daha net gözlemleme imkanına da sahip olunacaktır. 

Katılmak İçin

Bu projeye katılarak gelecek nesillerin sorunlarına daha kolay çözüm bulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Aynı zamanda mentor olarak da bu ekibe dahil olmanız mümkün olmaktadır. 

Dilerseniz Toplum Gönüllüleri Vakfı resmi instagram sayfasını ziyaret ederek bu proje hakkında detay bilgilere göz atabilirsiniz: https://www.instagram.com/togvakfi/

Aynı zamanda Toplum Gönüllüleri Vakfı link ağına göz atarak çalışmaları, yenilikleri ve projeleri hakkında daha da detaylı bilgilere göz atma imkanına sahip olabilirsiniz. Toplum Gönüllüleri Vakfı 2000’li yılların başından bu yana yaptığı çalışmalarla gençlere destek, gelecek nesillere güven vermeye devam etmektedir. 

Çalışmalarına aktif destek sağlamak ve fikir sahibi olmak isterseniz burada bulunan link ağına göz atabilirsiniz: https://linktr.ee/togvakfi

Yorum Yap