Derin Monte – Carlo Metodu ile Dinamik Karar Problemleri 
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Derin Monte – Carlo Metodu ile Dinamik Karar Problemleri 

0

Tübitak – Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü (TBAE) ve Matematiksel Fizik ve Uygulamalı Matematik Seminer Serisi devam ediyor. Özellikle Dinamik Karar Problemlerine ilginiz varsa bu semineri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Yalnız seminerin İngilizce olarak verileceğini de hatırlatalım. 

Sunum Hakkında

Bir süredir meraklılarının sabırsızlıkla beklediği bu sunumu; Princeton Üniversitesinden Profesör Doktor Mete Soner verecek. 

Bu sunum çerçevesinde Koronavirüsün etkilerini azaltmak ve iptal edilen eğitimlerin online bir şekilde yapılmasını sağlamak yer almaktadır. 

25 Mart 2021 tarihinde saat: 19.00 – 20.00 arasında İngilizce olarak gerçekleştirilecek olan bu sunuma sizler de youtube üzerinden dahil olabilirsiniz. 

Katılım ve Kayıt Hakkında 

Sunuma katılım için herhangi bir yere kayıt olmanıza gerek yok. Aşağıda bilgilerine yer verdiğimiz TÜBİTAK resmi youtube kanalı üzerinden sunumu takip edebilirsiniz. 

Dilerseniz yine TÜBİTAK internet sitesinde bu sunum ve Matematiksel Fizik ve Uygulamalı Matematik Seminerleri hakkında daha detaylı bilgilere de göz atabilirsiniz. 

Seminer Linkleri

Seminer saatinde: youtube.com/tubitaktbae/ adresini ziyaret ederek katılım sağlayabilirsiniz. 

Bunun dışında daha detaylı bilgi sahibi olmak için: https://tbae.tubitak.gov.tr/tr/haber/dinamik-karar-problemleri-icin-derin-monte-carlo-metodu adresine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

Yorum Yap