Bahçeciliğe Giriş ve Ekolojik Yaşamın Temelleri
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Bahçeciliğe Giriş ve Ekolojik Yaşamın Temelleri

0

Buğday Derneği gönüllülük esasına dayalı olarak ekolojik pazarlar, çalışmalar ve zehirsiz sofralar konu başlığında çalışmalarına devam ediyor. Derneğin kendisine ait projelerin yer verildiği bir de Pazar yeri var. Şimdi ise  Bahçeciliğe Giriş ve Ekolojik Yaşamın Temelleri etkinliği ile çevreci dostları bir araya getiriyor.

Bu Etkinlikte Bizi Neler Karşılayacak

Doğa ile dost bir yaşam için neler yaşanması gerektiği, doğa tahribatının nasıl önlenebileceği gibi pek çok konu başlığı masaya yatırılacak. Aynı zamanda sağlıklı gıdaya nasıl ulaşılabilmesi gerektiği ile ilgili bilgilerin de yer aldığı bir eğitim olarak ön plana çıkıyor. 

Nasıl Kayıt Olurum

Kayıt ve diğer bilgilere ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Eğitim: Ekolojik Yaşamın Temelleri etkinliği şeklinde iki farklı oturumda planlanmıştır. Bunun için 27 Mart 2021 ve 28 Mart 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak eğitimlere katılabilirsiniz. 

Kayıt İçin Yapılması Gerekenler

Buğday derneğinin resmi internet sitesini ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Bunun için burada bulunan adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.bugday.org/blog/ 

Aynı zamanda Kardeş bitkiler – Doğadaki Dayanışma ve bunun gibi eğitimler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına derneğin resmi instagram adresini de ziyaret edebilirsiniz. https://www.instagram.com/bugday_dernegi/

Derneğin yaptığı tüm çalışmalar, Telegram kanalı, anketleri ve diğer konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olmak için: https://linktr.ee/bugday burada bulunan linki ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Doğa ve gelecek için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız Buğday Derneğinin bu adreslerini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap