Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi

0

Bu sene 28 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan ve “Dış Ticaret İstihbarat Eğitimi” ismi ile ön plana çıkan eğitime sizlerde davetlisiniz. Bu etkinlik İhracat Akademisi bünyesinde düzenlenmektedir.

Etkinlik Hakkında Bilgiler

Bu etkinliğin başlangıç tarihi olarak 28 Mart planlanmış. 28 Mart 2021 tarihinde başlayacak ve 11 Nisana kadar tam olarak 21 gün devam edecek olan etkinlikte 3 haftalık süreç içerisinde her Pazar günü 12.00 – 17.00 arasında online ve canlı eğitimler verilmektedir. 

Aynı zamanda eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilmesinin yanı sıra, bu sene eşine rastlamadığımız bir içerikle bizi karşıladığını da söyleyebiliriz. 

Eğitim İçeriği Hakkında

Bu eğitim en temel olarak sıfırdan ihracatçı olma yöntemlerini inceliyor. Özellikle rekabetin yoğun olduğu sektörlerden dış ticarete açılan kapılara kadar oldukça detaylı konularda bilgi verilmesi amaçlanmaktadır. 

Bunun dışında ürüne ait GTIP kodu tespiti, müşteri profilinin tespit edilmesi, teknik analiz, ihracat konusunda yapılacak istihbarat ve rakip analizi gibi çok farklı konu başlıklarında eğitime tabi olunacaktır. Eğitim içeriğini tam olarak yazmadık. Eğer ilgi duyuyorsanız içeriğimizin sonunda verdiğimiz link aracılığıyla eğitim içeriğine tam olarak göz gezdirebilirsiniz. 

Aynı zamanda Dış Ticaret Operasyonları Yönetimi’de bonus eğitim olarak planlanmaktadır. 

Eğitime Nasıl Katılım Sağlanacak

Eğitime hızlı bir şekilde katılım sağlamak amacıyla yazı sonunda verdiğimiz instagram adresi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eğitim ücreti – link gönderilmesi ve diğer bilgiler de bu link aracılığıyla size ulaştırılacaktır. 

Bu Eğitim Kimler İçin Uygundur

İhracat konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler yada kendini geliştirmek isteyenler eğitime katılabilirler. 

İhracat yapacak olan şirketin ilgili birim elemanları, öğrenciler ve girişimciler de bu eğitime dahil olabilirler.

Eğitim İle İlgili Bağlantılar

Eğitime katılmak için aşağıda bulunan instagram hesabı ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Gerekli bilgilendirmelere oradan ulaşarak eğitim bağlantısı ve süreç ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Aynı zamanda ilgili instagram adresinde eğitim ile ilgili yazmadığımız pek çok farklı detaya da ulaşmanız mümkün olmaktadır. 

https://www.instagram.com/ihracatakademisi/ 

Yorum Yap