Y.O.D.A.(Youth Online Design Academy) Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Y.O.D.A.(Youth Online Design Academy) Programı

0

Herkesin yaşayıp gördüğü üzere gezegenimiz zor süreçler içinden geçiyor. Gerek iklim krizi gerek su kaynaklarının kirlenmesi gerek hastalıklar gerekse de pandemi derken pek çok kişi, bugüne kadar adını dahi duymadığı krizleri anlamak ve çözmek için uğraşıyor.  

İşte bu krizlerin çözümü amacıyla ortaya çıkacak olan her bir fikir aslında büyük değer taşıyor. Hele ki bu fikirler, problem çözme konusunda becerisi gelişmiş olan gençlerden geldiği zaman; yakın gelecekte sürdürülebilir şehirler, sağlıklı bir yaşam, nitelikli eğitim ve temiz bir gezegenin mümkün olacağına duyulan inancı artıyor.

TEGV ailesi BofA (Bank of America) ortaklığı kapsamında, 18 ile 25 yaşları arasındaki gençler Y.O.D.A. (Youth Online Design Academy) programına davet ediliyor.

TEGV ve BofA (Bank of America) ortaklığı dahilinde gerçekleşecek olan Y.O.D.A (Youth Online Design Academy) Programı kapsamında, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri üzerine yapılması planlanan webinar serilerine herkes davetlidir. 

ILO (İnternational Labor Organization) İstihdam Uzmanı, Gizem Varol’un katılımı ile gerçekleşmesi planlanmış olan Sorumlu Tüketim Webinarı, 28 Nisan Perşembe günü saat 19.00’da yapılacak.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: https://lnk.bio/W6DI 

İnstagram adresi: https://instagram.com/tegv?igshid=124btwpufeyw3

Yorum Yap