Udemy’de Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Udemy’de Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs

0

PYTHON, JAVA ya da C# gibi bütün programlama dilleri için temel programlama mantığını anlaşılır şekilde örneklerle öğrenme imkanını yakalayın.

Ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz bu program ile; programlama konusuna dair temel konuları, kendiniz için doğru bir yol haritası, basitten zora doğru algoritmaları ve atölye çalışmaları öğreneceksiniz.

Kursa katılım sağlamak için herhangi bir ön şart yoktur. Ücretsiz şekilde sunulacak olan bu kurs size programlama mantığına dair temel kavramları anlatmak amacıyla  dizayn edilmiştir.

Pek çok programcılık adayı, programlama öğrenmeye başladıktan kısa bir süre sonra yani bu serüveninin hemen başında pes eder. Bunun nedeni genel olarak; nereden başlayacağını bilememek, programlama dilleri arasında karmaşık bir döngü oluşturmak ya da bilgileri doğru kaynaktan öğrenmemek gibi şeylerdir. 

Daha önce ortalama olarak 150.000’den fazla kişiye online şekilde eğitim, 400’den fazla kuruma ve şirkete kurumsal danışmanlık verilerek elde edilen tecrübeyle hazırlanmış olan bu ücretsiz eğitimde, programlama konusunun temeline sağlam bir şekilde giriş yapacaksınız.

Kurs; toplamda 9 bölümden, 14 dersten ve 1 saat 46 dakikalık süreden oluşur.

Detaylı bilgi ve başvuru için; https://www.udemy.com/course/temel-python-kursu/

Yorum Yap