Sanayide Enerji Verimliliği ve Devlet Teşvikleri
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Sanayide Enerji Verimliliği ve Devlet Teşvikleri

0

İstanbul Kalkınma Ajansı – Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile birlikte ortaklaşa olarak “Sanayide Enerji Verimliliği ve Devlet Teşvikleri” eğitimi düzenliyor. Bu eğitime 7 Nisan 2021 tarihinde sizlerde dahil olabilirsiniz.

Verimli Enerji – Güçlü Türkiye

2021 yılı Kalkınma Ajansları ortak teması olarak kabul edilen sanayide enerji verimliliği konusunda devletin yaptığı yardımlar, teşvikler ve atılması gereken adımlarla ilgili son derece başarılı bir eğitim olarak ön plana çıkmaktadır.

Eğitim tarihi olarak 7 Nisan 2021 Çarşamba Saat: 13.30 – 15.30 belirlenmiştir. Dilerseniz sizlerde bu eğitime rahatlıkla katılabilirsiniz. 

Kimler Eğitime Katılmalıdır

Öncelikle enerji konu başlığında çalışma yapmak isteyen girişimcilerin bu eğitime kesinlikle katılmaları tavsiye edilmektedir.

Kaynak verimliliği konusunda araştırma yapan kişilerin katılması önerilir.

Enerji üzerine çalışma yapan eğitimcilerin ve öğrencilerin katılması tavsiye edilmektedir.

Bu Eğitimde Anlatılacak Konu Başlıkları

Üretirken ve Tüketirken verimlilik konu başlığı incelenecektir. Ülke olarak üretimin özellikleri ve enerjinin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğu konu başlıklarına değinilecektir. Sanayinin tükettiği enerjinin ne kadar önemli olduğu ve bu enerji konu başlığında devlet teşviklerinin öneminden de bahsedilecektir.

Eğitim Tarihi ve Linkler

Eğitim 7 Nisan 2021 Çarşamba Saat: 13.30 – 15.30 arasında planlanmaktadır. Eğitime katılmak için zoom başvuru linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda eğitimden önce bağlantı kurduğunuz cihazda programın kurulu olduğuna özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. 

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için İstanbul Kalkınma Ajansı resmi instagram adresine göz atabilirsiniz. 

https://zoom.us/meeting/register/tJIkcu-sqD8iHN1wm_rLV7ca2Fl_xgWXA53d

https://www.instagram.com/istkaorgtr/

Yorum Yap