Yaratıcı Özgüven Festivali İle Hataları Hattalara Çevirelim
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Yaratıcı Özgüven Festivali İle Hataları Hattalara Çevirelim

0

Yaratıcılığına inan felsefesi ile yola çıkan Yaratıcı Özgüven Festivali kapanış sahnesine sizi de bekliyor. Festivalin kapanışında sürpriz konukları ile katılmak için yapmanız gerekenleri sizin için araştırdık. Hazırsanız başlayalım.

Kapanış Sahnesi | Hata Ödüllüeri

Wisconsin – Madison Üniversitesi Doktora Öğrencisi Batuhan Aydagül’ün konuşmacı olarak katılacağı Kapanış Sahnesi 3 Nisan 2021 tarihinde 17.00 – 17.30 arasında sizi bekliyor. 

Daha öncesinde yaratıcı hata ödüllerinin nelere mal olabileceği ile ilgili çalışmalar yapılan bir festival düzenlenmişti. Şimdi ise insanların hatalarından ilham almaları için neler yapması gerektiğini ve nasıl bir yol izlemenin önemli olacağı sorularının cevabı birlikte araştırılacak. 

Festival Programı Dahilinde 

Saat 17.00’de başlayacak olan programın moderatörlüğünü Öğretmen Ağı Ağ Koordinasyon ve Topluluk Yönetimi Sorumlusu Günalp Turan üstleniyor. Programın diğer moderatörü ise; Öğretmen Ağı Ağ Etkileşim Sorumlusu Irmak Akıncı Canbaz olacak. 

Bu program dahilinde hatalardan nasıl ders çıkarılması gerektiğini ve hataları nasıl “hatta” lara çevirmemiz gerektiğini hep birlikte öğreneceğiz.

Her ne kadar kapanış sahnesi olarak planlanmış olsa da festival gelecekte yapılması planlanan pek çok çalışmanın da öncüsü olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 

Nerede ve Ne Zaman

Festival katılım ve etkinlik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda link olarak paylaştık. Kısaca bilgi vermek gerekirse kapanış sahnesi: attendify adresinde olacak. Tarih olarak 3 Nisan 2021 ve saat olarak da 17.00 – 17.30 arasının planlandığını söylemek yanlış olmayacaktır. 

Katılım ve Etkinlik İle İlgili

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz öğretmen ağı resmi instagram sayfasından bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda #yaratıcılığınainan hastagi ile bu etkinlik hakkında daha önce dile getirilen konu başlıkları hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Buradan: https://www.instagram.com/ogretmenagi/ resmi instagram sayfasına göz atabilirsiniz. 

Aynı şekilde öğretmen ağı ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı link ağına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz: https://linktr.ee/ogretmenagi ilgili ağ ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı ve araçlara göz atabileceğiniz link ağına bakarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap