Beden Dili Eğitimi İle Bir Adım Öne Geçin
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Beden Dili Eğitimi İle Bir Adım Öne Geçin

0

Yazılı veya sözlü iletişime kıyasla, beden dilinin (sözsüz iletişim) çok daha etkili olduğu bilinmektedir. Günlük hayatınızda yada iş hayatınızda sizi bir adım öne geçirecek beden dili eğitimine ne dersiniz? Cevabınız evetse size çok güzel bir eğitim önerimiz var. Üstelik bu eğitim sadece sözsüz eğitimi de kapsamıyor! Aynı zamanda etkili konuşma ile ilgili de püf noktalarına yer verilen bir eğitim içeriği hazırlanmış. 

İş hayatında zor insanlarla rahat bir şekilde mücadele etmenizi sağlayacak, sorunlarınızı daha kolay halletmenize yol gösterecek “etkili konuşma ve beden dili eğitimi” 13 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. 

AkdemiTalks İşbirliği İle

Genellikle pandemi döneminde iletişim ve ekonomi ile ilgili verilen eğitimlerin sayısı bir hayli azalmıştı. Hal böyle olunca bizlerde sizinle paylaşacak kaliteli eğitim içeriği bulmakta zorluk yaşıyorduk. AdemiTalks katkıları ile hazırlanan bu eğitim ise Etkili konuşma ve beden dili ile ilgili eğitim almak isteyen herkes açısından olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Eğitim İçeriği Hakkında

Eğitim ile ilgili bilet – kayıt ve bilgi işlemleriniz için telefon numarası ve internet sitelerini yazımızın sonunda belirttik. Bunun dışında bu eğitime mobil ortam üzerinden istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda cep telefonu, tablet yada bilgisayarlarınıza indirerek sonradan izleme imkanına sahip olacaksınız. 

Takıldığınız yada tekrar etmek istediğiniz başlıklara ulaşmanız amacıyla ömür boyu erişim sağlanmaktadır. Bu eğitime katılan kişilere “bitirme sertifikası” verildiğinin de altını çizelim. 

Eğitim Bilgi ve Kayıt

Dilerseniz eğitim hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için +90 552 950 47 27 nolu telefondan ulaşabilir. Yada https://biletino.com/ adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda AkademiTalks resmi instagram hesabını ziyaret ederek eğitim hakkında aklınıza takılan tüm soru işaretlerinin cevabına da göz atma imkanı bulabilirsiniz. https://www.instagram.com/akademiktalks/

Yorum Yap