En Beğenilen Online Dijital Pazarlama Eğitimi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

En Beğenilen Online Dijital Pazarlama Eğitimi

0

2015 yılında en beğenilen sertifika olmayı başaran Illinois Üniversitesi online dijital pazarlama eğitimi şimdiye kadar 250 bin kişiye ulaşmayı başardı. eğitim ile dijital dünyada daha başarılı olmanın sırları paylaşılmaktadır.

Eğitimin İçeriği

Dijital bir hal alan dünyamızda uzmanlık kazanmak ve dijital pazarlamada ön plana çıkmak için en iyi eğitimlerden birisini Illinois Üniversitesi Coursera platformu üzerinden veriyor. Bu eğitimde arama motoru optimizasyonu (SEO), 3D baskı, sosyal medya pazarlaması gibi konularda detaylı bir bilgilendirme yapılıyor.

Bu ders ile öğrencilerin hangi web araçlarını kullanmaları gerektiği konusunda detayı bir eğitim verilecektir. Böylelikle daha doğru analitik değerlendirmeler yapılabilecek ve hedefe doğru yoldan kısa sürede ulaşılabilecektir.

thumbnail
Önerilen Yazı
MAKÜ’de Erasmusdays 2020 Etkinliği: “Çoban Köprüsü” Projesi

Illinois Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından interaktif olarak sunulan bu kurs neticesinde bir de sertifika almanız mümkündür. Bu sertifika 2015 yılında Coursera’da en beğenilen sertifika olmayı başarmıştır. Geleceğin dünyasında sizler de yer almak istiyorsanız o halde aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak kursa kayıt işlemlerinizi derhal tamamlayabilirsiniz.

Başvuru İçin Tıkla

Yorum Yap