Erasmus ve Eğitim Sempozyumu Bir Araya Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Erasmus ve Eğitim Sempozyumu Bir Araya Geldi

0

Ulusal Ajans bünyesinde yapılan online eğitim – çalışma ve etkinliklerin haberlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 1 Nisan 2021 – 4 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak, Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumuna sizler de davetlisiniz. 

Sempozyum Hakkında Bilgilendirme 

Online olarak yapılacak olan ve UPUES ismi ile anılan Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu Erasmus sempozyumu ve Eğitim Sempozyumunu bir arada içerecek. Haliyle konu başlıkları çoğaldığı için içeriğin daha fazla güne yayıldığını da söyleyebiliriz. 

Çevrimiçi Bilgilendirme Çalışmaları

Yapılacak olan ve Ulusal Ajans tarafından düzenlenen bu çalışmada Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı’da katılım sağlayacak. 

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve katılım hakkında detaylara ulaşmak için aşağıda verdiğimiz linklere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

Konya Büyükşehir Belediyesinin Katkılarıyla

Genel olarak Erasmus semineri ile birlikte, Erasmus, eTwinning, TÜBİTAK ve yerel kalkınma ajaslarının yanı sıra, Bakanlıklar tarafından da desteklenen pek çok projeye göz atılacak.

Haliyle yapılan olumlu çalışmaların ortak noktaları ve hareket noktaları göz önüne alınarak katılımcıların bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır. 

Bu çalışmaların hepsinin sunum olarak yer verilecek olması da ortak noktalarının mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi açısından son derece büyük bir önem arz eder. 

Genel olarak tüm örnek çalışmalara tek bir sempozyum ile göz atabileceğiniz çok fazla çalışma olmadığına da özellikle dikkat etmenizi öneririz. 

Katılım Hakkında Bilgi

Etkinlik 1 – 4 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik hakkında bilgi sahibi olmak için dilerseniz https://upues.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda Ulusal Ajansın yaptığı çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz ulusal ajans resmi instagram hesabına da göz atabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ulusalajans/ 

Yorum Yap