İpek Yolu | Drone Pilotluğu Eğitimi 
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

İpek Yolu | Drone Pilotluğu Eğitimi 

0

pek Yolu Eitimleri kademeli olarak (pandemi kısıtlamaları gerei) devam ediyor.

Sıradaki Eitim “Drone Pilotluğu Eğitimi”

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2020 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında Desteklenen İpek Yolu İllerindeki Kadın Ve Gençlerin Aktif Yaşama Dahil Edilmesi Ve İstihdama Katkı Projesi Kapsamından İnsansız Hava Araçları (Drone) Eğitimi 9-10-11-12 Mart 2021 tarihinde Elâzığ’da gerçekleştirilecek.

Bahsedilen projeyi destekleyen ajans Fırat Kalkınma Ajansıdır ve Elazığ valiliği, Özel İdaresi , Fırat Üniversitesi ve Elazığ Belediyesi ortaklığında yürütülmektedir.

Eğitimler İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi bünyesinde gerçekleşecektir. 4 gün sürecek ve Mart ayının 9-10-11-12 tarihlerinde 3 gün teori 1 gün uygulama olacak şekilde gerçekleşecektir.

Eğitime sadece Elazığ’da yaşayan kişiler katılabilecek vve hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir. 

İnsansız Hava Araçları (Drone) Eğitimi hakkında sosyal medyadan Ak Parti MKYK üyesi Metin BULUT duyuruda bulunmuştur.

Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ‘’İnsansız Hava Araçları(Ak Drone) Eğitimi 9-10-11-12 Mart 2021 tarihinde Elazığ’da gerçekleşecektir.

18-30 yaş arası gençler ve İnsansız Hava Araçları(Drone) eğitimi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm yararlanıcılar ücretsiz olarak eğitime katılabilir!

Yorum Yap