Macquarie Üniversitesi Online Ücretsiz Excel Eğitimi
  1. Anasayfa
  2. Eğitim / Burslar

Macquarie Üniversitesi Online Ücretsiz Excel Eğitimi

0

İş dünyasının olmazsa olmazları arasında yer alan Excel programı son derece kapsamlı bir programdır. Dünyanın bilindik üniversitelerinden birisi olan Macquarie Üniversitesi de excel bilgisi edinmek isteyenler için online bir eğitim hazırladı. Coursera üzerinden sunulan bu eğitimden ücretsiz faydalanılabiliyor olması da en önemli avantajlardan birisidir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Macaristan ESC Gönüllülük Projesi

Kurs İçeriği

Online Excel kursu içeriği 4 ana başlığa bölünmüş durumdadır. Seviyeye göre belirlenen bu başlıkların ilki iş hayatı için temel Excel yetenekleri olarak adlandırılmıştır. Diğer bölümler ise intermediate 1, intermediate 2 ve advanced seviye olarak adlandırılmıştır.

Yeni başlayanlar için uygun olan bu kursun yaklaşık olarak 6 ay içerisinde tamamlanması gerektiği tavsiye ediliyor. Haftada 5 saat ilerleyerek kurs 6 ayda tamamlanabilir.

Bu kurs sonunda online bir sertifika da kazanacağınızı belirtmek isteriz. Böylelikle iş hayatınızda kendinizi gösterebilir ve kariyer basamaklarında rakiplerinize göre daha avantajlı bir konuma yükselebilirsiniz.

Kursu alabilmek için Coursera üyesi olmanız gereklidir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak üye olabilir ve ardından da kursu temin edebilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.