UDEMY’den Ücretsiz Erişebileceğiniz 3 İspanyolca Kursu
  1. Anasayfa
  2. Eğitim / Burslar

UDEMY’den Ücretsiz Erişebileceğiniz 3 İspanyolca Kursu

0

1- 3 Dakikalık İspanyolca

İspanyolca da başlangıç seviyelerinde olan ve ilerlemek isteyenlerin;  basit, küçük parçalar halinde İspanyolca konuşabilmesine olanak tanıyan bir koleksiyon! 

Öğrenim sağlarken ‘böl, parçala, yönet’ taktiği pek çok kez işimize yaramaktadır. Kurs tam olarak bunu baz alıyor. Küçük parçalardan başlayıp akıcı bir şekilde kendinizi ifade etmeniz artık gayet mümkün.

 “3 Dakikalık İspanyolca” şeklinde isimlendirilmesinin sebebi içeriklerin kullanıcının kolayca öğrenmesi için kısa kısa işleniyor olmasıdır. Hangimiz gün içinde yeni bir dil öğrenebilmek için 3 dakika olsun ayıramaz ki…  Kısa şekilde ama etkili 3 er dakikalar birleştiğinde; dil bilginize  bir yenisini eklemiş olacaksınız. Gün boyu süren eğitimlerden siz de sıkıldıysanız udemy den ücretsiz ulaşabileceğiniz  bu kurs harika bir tercih olacaktır.. 

Daha önce İspanyolca öğrenmek adına aksiyon almadıysanız veya kötü bir deneyime sahipseniz 1-3 dakikalık İspanyolca dersleri ile etkin bir başarıya erişmeye hazır olun!

KURSA ULAŞMAK İÇİN TIKLA

2- Şimdi İspanyolca Öğren !

• Eğlence, öğrenim ve pratik… hepsi bir arada bir kurs arayanlara… monoton eğitimlerden sıkıldıysanız ve daima yeni derslerin eklendiği güncel bir kaynak arıyorsanız doğru bir tercih.

KURSA ULAŞMAK İÇİN TIKLA

3-Canta Español

Sıfırdan İspanyolca öğrenmek isteyenlerin, bunun yanı sıra doğru telaffuz bilgisiyle akıcı  konuşmanın keyfine varmayı amaçlayanların tercihi bir kurs…  Akademik dil hepimizi oldukça yoruyor. Bu bağlamda yeni bir dil öğrenirken kalıplarla boğuşuyoruz ve zaman kaybediyoruz. Aslında yapmamız gereken tek şey KONUŞMAK… 

Hata yapmak, yenilmek… bir daha hata yapmak, daha iyi yenilmek… Sürece odaklanıldığında kural basit ve eğlenceli öyle değil mi?

Bunun yanında eğitim içerisinde Meksika da olacak manzaraları bize tanıtan modüller sayesinde bölgeye sanat ve kültürel yapısı olarak da hakim olacağız!

KURSA ULAŞMAK İÇİN TIKLA

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.