Sertifikalı Ücretsiz CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Sertifikalı Ücretsiz CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi

0

CV (Curriculum Vitae), özgeçmiş anlamına gelmektedir. Beceleriler, deneyimler, eğitim durumu, iş tecrübesi vb. birçok bilgiyi barındıran bu belge; günümüz iş başvuruları adına kritik adımlardan biridir.

CV, işe alınırken ki göz önünde bulundurulan koşullardan büyük bir yüzdeyi oluşturmaktadır. Bu yüzde yetersiz veya alelade hazırlanmış bir cv ile başvurulan işe girme şansı epey düşüktür. Dikkatle ve özveriyle hazırlamak her zaman diğer adayları elemenize ve kendinizi daha doğru ifade etmenize olanak sağlayacaktır.

CV oluşturulurken mutlaka dürüstlük ilkesi belirlenmeli, bunca zaman yapılan şeyler eksiksiz ve doğru şekilde belirtilmelidir. CV’nin dolgun gözükmesi açısından yapılmayan ya da bilinmeyen şeylerin eklenmesi sonrasında fark edildiğinde hüsranla sonuçlanabilir. Gerek tercih ettiğiniz fotoğraf, gerek kendinizi ifade ederken ki imla kurallarına uyumunuz, gerekse ön yazıda belirtmiş olduğunuz cümleler işveren için büyük önem arz etmektedir.

Tüm bunlara dayanarak; iyi bir CV hazırlayıp iş başvurularında birçok aday arasında öne çıkıp, şansınızı yükseltmek adına bu eğitime katılabilirsiniz:

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Uzaktan Eğitim Programı.

Bu eğitim programına katılarak; CV’nin nasıl hazırlanması gerektiğini, CV’de olması ve olmaması gereken hususları, ayrıyeten iş görüşmesine hazırlık aşamaları hakkında bilgi sahibi olabilir, daha bilinçli başvurular yapabilirsiniz.

Eğitim Başlangıç Tarihi: 30 Ağustos 2021

Başvuru ve Daha Fazla Bilgi İçin:

EĞİTİME KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Yorum Yap