e-Gönüllülük Zirvesi Gençleri Bekliyor
  1. Anasayfa
  2. Konferans – Sempozyum

e-Gönüllülük Zirvesi Gençleri Bekliyor

0

SosyalBen Vakfı ile Sabancı Üniversitesi ortaklığında 4 Kasım tarihinde e-gönüllülük zirvesi gerçekleştirilecek. Zirveye katılım şartları ve başvuru şekli de belirlendi.

Başvuru Şartları

Sosyal izolasyonun sağlandığı günümüz şartlarında gönüllülük hizmetlerini online ortama taşımaya hazırlanan SosyalBen Vakfı bu konuda Sabancı Üniversitesi ile güçlerini birleştirdi. Uluslararası alanda denenen ve Avrupa Parlamentosu’nun da çalışma yaptığı e-gönüllülük ülkemizde henüz hayat bulmuş değil.

Projeye katılmak isteyen gençlerin yaş aralığı 14-25 olarak belirlendi. Katılım için herhangi bir ücret ödemesi talep edilmeyecektir. 4 Kasım’da gerçekleşecek zirveye kayıtlar en son 29 Ekim tarihinde yapılabilecek. Başvurular online bir şekilde aşağıdaki bağlantıdan yapılabilecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Avusturya Graz EVS ESC Gönüllü Hizmeti

e-gönüllülük ülkemizde henüz bilinirliği olmayan bir kavram olarak duruyor. Ancak bu tür zirveler sayesinde gönüllülük faaliyetleri daha çok kişiye duyurulabilecek. Bu konuda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının üniversiteler ile işbirliği yapması da konunun daha hızlı bir şekilde yayılmasına olanak sağlayacaktır. Zirve ile ilgili yeni gelişme ve değişiklik olması halinde web sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kayıt İçin Tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.