Kodlayan Çocuk Akademisi Haftada 40 Dakikasını Ayırabilecek Gönüllülerini Arıyor
  1. Anasayfa
  2. Haber

Kodlayan Çocuk Akademisi Haftada 40 Dakikasını Ayırabilecek Gönüllülerini Arıyor

0

Kodlayan Çocuk Akademisi çocukların teknoloji ile daha erken yaşta ücretsiz bir şekilde tanışabilmelerini amaçlıyor. Bu bağlamda faaliyetlerini sürdüren Akademi daha geniş bir kitleye ulaşabilmek adına gönüllü eğitmenlerini artırmak istiyor.

9 ile 14 yaş arasında olup kodlama, 3 boyutlu modelleme gibi alanlar ile tanışmamış olan çocuklar için eğitim verecek gönüllüler aranıyor. Eğitimler 10 kişilik online sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Her hafta farklı gönüllü eğitmenlerin vermiş olduğu bu eğitimler 40 dakika sürmektedir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gençlerin Eğitimlerine Finansal Katkı Sunabilecek Freelance İşler

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kodlayan Çocuk Akademisi gönüllü ilanları oluşumun kendi internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. Başvuru için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yeni ilanlar da firmanın internet sayfasından duyurulacaktır. Eğitim günleri Cuma, cumartesi ve Pazar olarak belirlenmiştir. Eğitim saatleri ise 18 ile 18.40 arası olacaktır. Oluşumun sosyal medya hesapları da aktif olarak kullanılmaktadır. Bu hesapları da takip ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Çocuklar ile ilgili çalışma yapanların bu işi severek yapacaklarını tahmin ediyoruz.

Başvuru İçin Tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.