Etkili Rapor Yazma Online Eğitimi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Etkili Rapor Yazma Online Eğitimi

0

Avrupa Birliği sivil toplum örgütleri ve tüm katılımcıları Etkiniz “Etkili Rapor Yazma” online eğitimine davet ediyoruz. 

Eğitim Nasıl Yapılacak 

Bu eğitim aşağıda verdiğimiz link aracılığıyla kayıt yapıldıktan sonra teorik ve pratik olmak üzere iki başlıkta tamamlanacaktır. Bu sayede rapor yazma becerilerinizi geliştirirken insan hakları izleme becerileri hakkında da detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. 

Etkiniz Avrupa Birliği Programı sivil toplum örgütleri için izleme, eğitim ve savunuculuk yapan bir program olarak dikkatleri üzerine toplamaktadır. 

Son dönemlerde özellikle pandeminin ortaya çıkmasıyla birlikte bazı önemli konu başlıklarında online olarak gerçekleştirdikleri eğitimlerle dikkatleri çekiyorlar.

Çünkü etkiniz insan hakları uygulamalarının iyileştirilmesi amacıyla pek çok yeniliğe de öncülük yapıyor. 

Etkiniz Çalışma Alanları Nelerdir

Özellikle Avrupa Birliği Programı çerçevesinde insan hakları izleme ve uluslararası insan hakları mekanizmalarına erişim şeklinde iki farklı konu başlığında destek yapmaktadır.

Rapor Yazma Eğitimleri Ne Zaman Olacak

31 Mart 2021 – 1 Nisan 2021 – 2 Nisan 2021 tarihleri arasında her gün 13:00 – 16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Etkiniz adresinin buna benzer uyguladığı ve internet üzerinde çok az karşımıza çıkan başarılı eğitimlere sahip olduklarının da altını çizmek istiyoruz.

Eğitime Katılmak İçin

Bu eğitime katılmak için dilerseniz https://etkiniz.eu/ adresini ziyaret ederek tüm etkinlikler ve uygulamalar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Dilerseniz de Etkiniz instagram ve sosyal medya adreslerini takip ederek gerçekleştirilmesi planlanan eğitim ve faaliyetler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  Etkiniz instagram hesabı: https://www.instagram.com/etkiniz/

Aynı zamanda etkiniz ile ilgili internette var olan tüm bilgi, sosyal medya adresleri, raporlar ve çalışmalar hakkında hızlıca bilgi sahibi olmak isterseniz de burada bulunan linke tıklayabilirsiniz: https://www.flowcode.com/page/etkiniz 

Yorum Yap