Webinar rehberiniz!
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Webinar rehberiniz!

0

Atakan Yorulmaz ile Dil ve Bilinçdışı Ötekileştirme Saat 20.00’

Ben ile Öteki arasındaki mesafeyi kısaltıp farklılıklarla biarada yaşama kültürünü pekiştirerek, gençler arası kutuplaşmayla mücadele eden oluşumun etkinliği : ‘Dil ve Bilinçdışı Ötekileştirme’

Peki Atakan yorulmaz kimdir? 

Marmara Üniversitesinde yapmış olduğu yüksek lisansında İletişim Bilimleri alanında eğitim almıştır. Psikanaliz ve sosyal medya konularında  yazdığı tez ile öğrenimini tamamlayan Yorulmaz, Uzun yıllar;  çeşitli haber platformlarında editör olarak çalışmıştır. Yeni Medya, Dijital Kültür ve Psikanaliz alanlarında akademik faaliyetler yürütmektedir.

13 Şubat Cumartesi bugün,  saat 20.00’da Atakan Yorulmaz ile Dil ve Bilinçdışı Ötekileştirme’ üzerine konuacağımız webinarın kayıt linki aşağıda. Acele etmenizde fayda var. Kontenjanlar dolmak üzere!

ETKİNLİĞE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

ÖTEKİ DERNEK İNSTAGRAM HESABI

Theodora Sevgi Doktorları’ | Saat 21.30’

Hastanede bir prenses ile karşılama olasılığınız nedir? Ya da bir kaptanla?
Eer Theodora Sevgi Doktorları hastane koridorlarında yürümeye balamışsa, çocuklar hayallerine doru yolcua çıkabilir!

Her bağış bir gülücük

Özel eğitimli, profesyonel sanatçılardan oluşan “Theodora Sevgi Doktorları”, hastanede uzun süreli tedavi gören çocukları her hafta ziyaret ederek onlara neşe ve kahkaha dolu anlar armağan ediyor. 1998 yılından bu yana, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 hastanede her yıl 25.000 minik hastaya umut veriyor.

‘Best Model Of The World’ birincisi Fas’lı oyuncu Iman Casablanca ile minik hastalara nee, umut ve kahkaha armaan eden Theodora Sevgi Doktorları’’  konuşulacak
Herkesi yayına bekliyoruz!

İMAN CASABLANCA İNSTAGRAM HESABI

İBRAHİM KONAR İNSTAGRAM HESABI

THEODORA SEVGİ DOKRATLARI İÇİN BAĞIŞ LİNKİ

Yorum Yap