Fenerbahçe Üniversitesi Dijital Politika Akademisi 
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Fenerbahçe Üniversitesi Dijital Politika Akademisi 

0

Fenerbahçe Üniversitesi tarafından hazırlanan dijital politika akademisine ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Bu akademi içerisinde yer alan eğitimde; ekonomi, siyaset, uluslararası ilişkiler, tarih ve insan hakları konu başlıklarında giriş seviyesinde eğitimler verilmesi amaçlanmaktadır. 

Bu Eğitime Nasıl Katılım Sağlarım

Aşağıda verilen link aracılığıyla kayıt oluşturduktan sonra tamamen ücretsiz bir şekilde katılımınızı sağlayabilirsiniz. Katılan herkese Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından onaylanmış sertifika verilecektir. 

Eğitim Neden Veriliyor

Öncelikle Fenerbahçe Üniversitesi küresel çapta salgının etkilerini en aza indirmek ve pandemi döneminde daha verimli bir eğitim ortamı sağlamak amacıyla bu eğitimi hayata geçiriyor. Bunun için Fenerbahçe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politikalar Kulübü tarafından açılan Dijital Politika Akademisine sizler de dahil olabilirsiniz.

Hangi Eğitimler Verilecek

Özellikle güncel ekonomi ve uluslararası ilişkiler başta olmak üzere tarih, siyaset bilimi ve insan hakları başlıklarında pek çok akademisyen ve sektör temsilcisi eğitimlere dahil olacak. Bilgi sahibi olmak isteyen herkesin bu değerli eğitimcilerin verdiği eğitimlere katılmalarını tavsiye ediyoruz. 

Eğitimler Ne Zaman Olacak

Online eğitimler asenkron bir şekilde sağlanacak. Bu tarz başlıklarda yer alan eğitimlerde çok sık karşılaşmadığımız bir durum olduğu için daha rahat bir şekilde eğitimi almanız mümkün olacaktır. Eğitim videolarını uygun olduğunuz zaman aralığında izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve tüm katılımcılara sertifika verilecek olan bu eğitim programına aşağıda bulunan link aracılığıyla ücretsiz bir şekilde kayıt olarak eğitimlere başlayabilirsiniz. 

Pandemi sürecinde özellikle uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi üzerine hem ücretsiz hem de asenkron çok eğitim alma olanağı yakalayamadık. Eğer tarih ve siyaset konularına ilginiz varsa temel bilgilerin yer aldığı bu eğitime rahatlıkla katılabilirsiniz. 

KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap