En Kapsamlı Excel Formülleri Eğitimi | Udemy
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

En Kapsamlı Excel Formülleri Eğitimi | Udemy

0

Bu haftanın Udemy eğitimi köşesinde kısa süreliğine ücretsiz olan bir eğitimle karşınızdayız. En Kapsamlı Excel Formülleri Eğitimi ile sizde çok kısa bir süre içerisinde Excel’in bütün püf noktalarını öğrenebileceksiniz. 

Aşağıda yer verdiğimiz link aracılığıyla bu eğitime dahil olabilir ve excel hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Şu ana kadar bu eğitimi 19 binin üzerinde öğrenci indirmiştir. Bu eğitimin genel olarak 4.4 yıldıza sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Excel Eğitiminin Detayları

Yaklaşık olarak 3.5 saat uzunluğunda hazır video içeriği sizi karşılıyor. Bu da excel öğrenmek için özellikle formüller hakkında bilgi sahibi olmak için yeterli bir süre olarak dikkat çekiyor. Bunun dışında eğitime bir kez sahip olduktan sonra ömür boyu tam erişim elde edebilirsiniz. 

Dilerseniz sadece bilgisayar üzerinden değil, bu eğitime televizyon ve cep telefonunuz üzerinden de hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Eğitimin içerisinde 40’ın üzerinde indirilebilir kaynak bulunuyor ve bitiren kursiyerler bitirme sertifikasına sahip olabiliyorlar. 

Excel Eğitimi İle Neler Öğreneceğim

Excel için olmazsa olmaz kabul edilen formüllere son derece hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Eğitim sayesinde hangi formülün hangi işlemde ne şekillerde kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır. 

Bu durum excel bilgisini ileri seviyeye taşımak için bulunmaz bir fırsat olarak dikkat çekiyor.  04 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde bu eğitime sahip olabilirsiniz.

Eğitimin Gereksinimleri

Bu eğitimin tamamı Excel 2016 versiyonunda ve Türkçe dilinde hazırlanmıştır. Programı tam olarak uygulayabilmeniz için Excel’in bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Bu eğitimi tamamlarken zaman kaybetmemek amacıyla dil seçimi olarak Türkçe’nin eklenmiş olması sizin avantajınıza olacaktır.

İş Hayatında Geri Kalmayın

Bugün ofis uygulamalarının en önemlisi olarak kabul edilen Excel son derece  karmaşık görünen formülleri bünyesinde barındırmaktadır. Son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde sizler de excel formüllerine ulaşarak iş hayatında bir adım öne geçebilirsiniz. 

Hızlı bir şekilde eğitime dahil olmak ve yeni basamaklarda ilerlemek için sadece aşağıda bulunan link aracılığıyla eğitime kaydolmanız yeterli olacaktır.

EĞİTİM İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap