Her Yönüyle Çocuk Gelişimi Programına Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Her Yönüyle Çocuk Gelişimi Programına Davetlisiniz

0

Birbirinden önemli olan konu başlıkları ile 19 ve 20 Haziran 2021 tarihleri arasında değerli öğretmenlerle yapılacak buluşmaya davetiniz var.

Ücretsiz olarak düzenlenecek olan “Her Yönüyle Çocuk Gelişimi” kariyerine yön ver programına katılım sağlamak için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olur.

Eğitime Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Verilen bütün eğitim programları, okul öncesindeki dönemde MEB’de de büyük önem arz eden konular noktasında bilgi sahibi olmanıza noktasında büyük oranda rol sahibi olur.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Hem kişisel hem de mesleki alandaki gelişimine önem veren kişilerin hepsi programa katılım sağlayabilir. Üniversite öğrencileri, ebeveynler ve bu alana ilgi duyan herkes programa katılabilir.

Diğer Detaylar

Eğitim sonrasında e-devlet uygulaması üzerinden bir adet Her Yönüyle Çocuk Gelişimi başlığı altında ücretsiz sertifika verilecektir.

Fiziki (hologramlı, belge numaralı ve ıslak imzalı) belgeler hem kontenjanlı hem de ücretlidir.

Islak imzalı olan belgeler ayrı ayrı şekilde basılacak olup e-devlet sistemi üzerine de yine ayrı ayrı şekilde işlenecektir.

Hazırlanan bu belgelerin tamamı ıslak imzalı, belge numaraları ve hologramlı olur.

Kargolar alıcı ödemeli olup 15 TL ücreti vardır.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için; https://uzaktanegitimdpusem.dpu.edu.tr/urunkategori/egitmen-egitimleri-sertifika-programi

İnstagram adresi; https://www.instagram.com/p/CO0qwn6DTA5/?utm_medium=copy_link

Yorum Yap