Deepaım 2.0 – Görüntüleme Ve Ötesi
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Deepaım 2.0 – Görüntüleme Ve Ötesi

0

İçinde bulunduğumuz pandemi dolayısı ile yenilikçi ve inovatif bakışılarıyla tasarlanan yeni proje ve eğitimlere ihtiyacımız var. Hatta belki de her zaman olduğundan daha da fazla gereksinim duyuyoruz Yapay Zeka ve Derin Öğrenme ile ilgili geçtiğimiz süreçte edindiğimiz, geleceğe yön veren pek çok etken bulunmakta.

Bir hayli ilerlemiş konuşmacıların hemen yanı başında sunularını gerçekleştirebilecekleri bir dijital platform artık hayal değil! Sanal stand ve interaktif iletişim modülleri ile fuaye aralarına sıkışıp kalmadan iletişim kurmak ve adım atmak mümkün. Formal gerçekleşecek bu sisteme; İstanbul Üniversitesi öncülüğü ve gerekli desteği sağlamakta.

Herkese açık bu programa bulunduğunuz her mekandan katılabileceksiniz! Bilgisayar ve endüstri mühendisleri, tıp doktorları, yatırımcı ve girişimci öğrenciler dahil olmak üzere Yapay zeka ve bilimine tutkuyla bağlı gençler toplantıya dahil olabilecek. 

Üstelik ücretsiz! 

Etkinlik Tarihi Ne Zaman?

27 Eylül 2019 tarihinde yüksek katılım ve yoğun ilgi ile gerçekleştirilmiş olan Radyoloji’de Yapay Zeka Toplantısı nın ikincisini deepAIM 2.0 Görüntüleme ve Ötesi başlığı ile Digital Toplantı formatında 27-28 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek!

Etkinliğe Kayıt İçin :  

https://www.deepaim.org/Kayit/login.asp?q=no_req_no

Deepaimtr Sosyal Medya Hesapları :

İnstagram :  https://www.instagram.com/deepaimtr/

Twitter : https://twitter.com/DeepaimTr

Facebook : https://www.facebook.com/deepaimtr

Yorum Yap