Tarım ve Teknoloji Zirvesi Etkinliğine Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Tarım ve Teknoloji Zirvesi Etkinliğine Davetlisiniz

0

Türk tarımını güçlendirmek adına farklı ana temalara sahip olan 5 tane zirve düzenlenmesi planlanmıştır. İzmir Büyükşehir Belediyesinin verdiği katkı ve katılımlarla birlikte çevrimiçi şekilde gerçekleştirilecek olan zirvelerin ilki ‘Tarım ve Teknoloji Zirvesi, 25 ile 26 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
Zirve oturumları, son derece etkili bir altyapı desteği sunabilmek için pandemi sürecine bağlı olan kısıtlamalara da uyum sağlayıp, bir yandan da bu önemli konunun olabildiğince geniş kitleye ulaşabilmesi amacıyla Mayıs ayı içinde 2 güne yayılarak yayımlanacaktır.
Tarım ve Zirvesi, çevreye karşı duyarlı olan sürdürülebilir bir tarımsal üretimi temin eden, insana, suya, hayvana, toprağa gereken değeri gösteren, gerçekten olumlu şekilde katkı yapabilen hem teknoloji hem de girişimcileri öne çıkaracak, aynı zamanda her şeye rağmen hayvandan ve topraktan kopmayan gerçekten bilgi sahibi girişimciler olan çiftçilerden yana tavır koyacaktır.
Zirvenin, sektörde gelişen teknolojik gelişmeleri izleme, tecrübeleri paylaşma, ortaya çıkan yeni projeler ve diğer yenilikler hakkında detaylı bilgi sahibi olma anlamında son derece zengin bir atmosfer sunacağını, hem yeni bağlantılar hem de ticari ilişkiler kurma konusunda da fırsatlar ortaya koyacağı beklenmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın

 

Yorum Yap