Gönüllü Hikayeleri Semineri’ne Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Gönüllü Hikayeleri Semineri’ne Davetlisiniz

0

Hayat boyu öğrenme süreci içinde herkesin küçük ya da büyük sorumluluk almış olduğu  gönüllülük deneyimleri vardır. Sosyal değeri yüksek olan ve yaşam boyunca herkes için sürdürülebilir olan gönüllü deneyimlerini daha fazla güçlendirmek amacıyla, sivil toplum kuruluşlarının ve örgütlenmelerinin haricinde sosyal girişimcilik yapılarının da bu süreç içinde etkisinin büyük olduğu görülür. Bu etkiyi büyütmek ve geliştirmek için ise;

Gönüllü Hikayeleri olarak, toplumsal problemlerin çözümlerine yönelik olarak fikirler geliştirip gönüllülük çalışmalarını daha güçlü bir hale getirmek için adımlar atan, AbiltyPool ve e-Gönüllü sosyal girişim yapılarıyla beraber ”Gönüllülük Üzerine Sosyal Girişimcilik Olur mu?” çevrim içi etkinliğinde pek çok kişi bir araya gelecek.

Gönüllü Hikayeleri, bireylerin gönüllülük tecrübelerini ve hikayelerini dijital anlamda paylaştıkları bir sosyal girişim platformu olarak bilinir.

Abiltypool, Kurumların çalışanlarının sahip oldukları farklı yeteneklerini keşfederek, gönüllülük yönetimini daha etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan dijital bir platform olarak bilinir.

e-Gönüllü, STK’larla gönüllüleri dijital ortamda bir araya getirip sağladığı online gönüllülük sistemini ve teknoloji işbirlikleri ile sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşmedeki  süreçlerine tam destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

Çevrim içi etkinlik 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 20.30 ile 22.00 arasında yapılacak.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBIAlYdtim1B_G813joMPzwnmpQYE2byalyo_i3WDECzXrHw/viewform

 

 

 

 

Yorum Yap