8. Eğitim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

8. Eğitim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor!

0

Türkiyede eğitim ve teknoloji dünyasının paydaşlarını 8 senedir bir araya getiriyor olan  Eğitim Teknolojileri Zirvesi, etkinlik ziyaretçilerini 6 Mart 2021 tarihinde “Toplum 5.0” konusu ile alanında uzman kişiler ve en güncel atölyelerle zenginleştirilmiş dijital etkinlik tasarımı farkıyla buluşturacak!

Değişimin kendisi bile dönüşüm göstermişken geleceğe eğitim teknolojileriyle hazırlanmanın büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Dönüşümü yönetmek, öğrenimle toplumsal değişime şekil vermek isteyenleri bu yıl da Eğitim teknolojileri zirvesine bekliyoruz.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi Ne Zaman?

8. defa gerçekleşiyor olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi,  6 Mart 2021 tarihinde yapılacak.  Platform ; Alanında profesyonel yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çeşitli panel ve çalıştaylara ev sahipliği yapacaktır.

Bu zirvenin amacı, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik gelişmelerden haberdar edip, onların bu alanlarda çeşitli faaliyetler göstermelerini sağlamaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi açısından Türkiye’de alanında ilk ve tek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin yükselmesi ve yaratıcılıklarının artması için onlara esin kaynağı olmayı hedeflemektedir…

Yılın bu alandaki en önem arz eden  etkinliği olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne davetlisiniz! Global firmalar ile katılımcı kişilerin yer aldığı bu etkinlikte yerinizi almak için aşağıdaki linkten detayları inceleyebilirsiniz. 

https://www.egitimteknolojilerizirvesi.com/sponsors.php

8. Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nin Biletlerini tükenmeden alın!: www.etz.com.tr

Yorum Yap