Kimya Sektör Şurası
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Kimya Sektör Şurası

0

İki senede bir yapılan Kimya Sektör Şurası 2021 yılında online olarak gerçekleştirilecektir. Yapılacak olan etkinliğe online olarak Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle ve Kimya Sektör Platformu Başkanı Adil Pelister katılacaktır. 

Webinara Katılım Nasıl Sağlanacaktır

Bu şuraya katılmak için aşağıda bulunan kayıt linkinden kayıt olduktan sonra yine aşağıda yer verdiğimiz zoom uygulaması linkini kullanarak katılım sağlayabilirsiniz. 

Hangi Konular Ön Plana Çıkıyor

2021 yılı içerisinde Avrupa Birliği Yeşil Mutabakatının kimya sektörü üzerine etkileri, kimya sanayinin yatırım ihtiyacı, pandeminin kimya sektörü üzerine etkileri başta olmak üzere pek çok konu masaya yatırılacaktır. Bunun dışında üniversiteler ile kimya sektörünün iş birliği konu başlığı da tüm webinarlarda olduğu gibi bu sene de ön plana çıkan konu başlıkları arasında yer alacak.

Sektörün Tüm Sorunları ve Geleceği

Kimya sektörü ile ilgili söz konusu olan tüm eksiklik ve ihtiyaçlarında konuşulacağı kimya sektör şurası içerisinde geleceğe yönelik tüm konu başlıkları konuşulacaktır. Yatırım, eğitim ve istihdam konularına da önem verilecektir. 

Nasıl Kaydolurum

Kayıt için tıklayın adresden ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır. Doğrudan kayıt olduktan sonra eğitime dahil olmak için de https://www.instagram.com/kimyasektorplatformu/ üzerinde yer alan zoom linkine tıklamanız gerekmektedir. 

Kimya sektörü ile yakından ilgilenen herkesin bu webinara katılım sağlaması beklenmektedir. 

Yorum Yap