Medya İzleme Online Eğitimine Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Medya İzleme Online Eğitimine Davetlisiniz

0

24 – 25 – 26 Mart 2021 Tarihleri arasında yapılacak olan online medya izleme eğitimlerine sizlerde davetlisiniz. Son başvuru tarihi olarak 19 Mart 2021 belirlenen bu eğitimler hakkında tüm soruların cevabını sizin için bir araya topladık.

Etkinliğin Amacı Nedir

Teorik ve pratik çalışmaların bir araya getirildiği bu eğitimde katılımcıların insan hakları izleme becerileri geliştirmesi amaçlanmaktadır. Bu sebeple 19 Mart 2021 tarihine kadar aşağıda belirttiğimiz link aracılığıyla bu etkinliğe katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Medya İzleme Ne Anlama Gelir

Özellikle insan haklarının izlenmesi ve bu becerilerin geliştirilmesi için Medya İzleme eğitimleri son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bir bütün olarak incelenen bu eğitimler dahilinde teorik ve pratik olmak üzere farklı eğitimlere katılmak ve uzmanlar tarafından verilen uygulamaları harfiyen yerine getirmekte önemlidir. 

Pek çok sivil toplum örgütünün buna benzer eğitimleri olmaktadır. Ekiniz instagram adresi de aynı şekilde düzenli olarak benzer eğitimler vermekte ve insanların bilinçlenmesine destek olmaktadır. 

Etkinizin Diğer Eğitimleri

Pek çok konu başlığında eğitim ve destek sunan etkiniz adresinde engelli hakları izleme eğitimi, kadın hakları, iş dünyası, gençlerin yönlendirilmesi gibi pek çok konu başlığında düzenli olarak eğitimler düzenlenir. Dolayısıyla bu eğitimler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız amacıyla sizleri de etkiniz instagram adresini ziyaret etmeye davet ediyoruz. 

Son Tarih ve Katılım Linki

Bu etkinliğe 19 Mart Tarihine kadar başvurabilirsiniz. Başvuru için: https://www.instagram.com/etkiniz/ adresine göz atmanız gerekmektedir. 

Yorum Yap