İngilizce Konuşma Kulübü Başlıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

İngilizce Konuşma Kulübü Başlıyor

0

İngilizce Konuşma Kulübüne davetlisiniz. Her Cuma günü yapılacak olan bu kulüp, Sorged tarafından desteklenmektedir. 

Kimler Katılacak

Rita Marques ve Francisca Pinto’nun gönüllü olarak katılacağı bu etkinliğe dahil olabilirsiniz. Öncelikle gençlerin daha fazla İngilizce konuşmasına dahil olmak amacıyla düzenlenecek olan bu etkinliğin her hafta Cuma günleri farklı gönüllüler ile sürdürüleceğini söyleyebiliriz.

Etkinlik Ne Zaman

12 Mart 2021 Cuma tarihinden itibaren her Cuma saat: 14:00 – 15:30 saatleri arasında tüm gençlere açık ve ücretsiz olacaktır. Eğer konuşma becerinizi geliştirmek istiyor ve yabancı dil hakkında adım atmak istiyorsanız bu kulübe sizlerde ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. 

Nasıl Düzenlenecek

Aşağıda adresine yer verilen ofisten etkinlik yüz yüze gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğe katılım sadece 12 kişiyle sınırlı olmaktadır. Dilerseniz ücretsiz bir şekilde bu etkinliğe dahil olabilirsiniz. Başvurular için Yozgat’ın sadece Sorgun ilçesinde ikamet eden gençleri kabul edilir. 

Bu etkinliğe katılan gençlere katılım belgeleri verilecektir. 

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman

Bu etkinliğe katılmak istiyor ve Yozgat’ta ikamet ediyorsanız 11 Mart 2021 Perşembe gecesine kadar etkinliğe dahil olabilirsiniz. 

Etkinlik Adresi

Etkinliğin yapılacağı adres olarak: Çay Mahallesi 123. Sokak No:5/4 Sorgun/Yozgat adresini verebiliriz. Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak adına https://www.instagram.com/sorged66/ adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap