1. Ana Sayfa
  2. AB Projeleri

Ufuk Avrupa İnovasyon Konseyi Ödülleri

Ufuk Avrupa İnovasyon Konseyi Ödülleri
European Flag Ruffled Beautifully Waving Macro Close-Up Shot
0

Yerel yönetimler, KOBİ’ler, start-up’lar, sivil toplum örgütleri, kamu sektörü tedarikçileri, özel sektöre tedarikçileri ve kadın girişimciler; eğer ilham verici, yenilikçi, etki yaratan ve dönüştürücü bir proje fikriniz varsa Avrupa İnovasyon Konseyi Ödülleri için başvuru yapabilirsiniz.

Avrupa Yenilikçi Başkent Ödülleri için son başvuru tarihi 15 Temmuz 2021 şeklindedir. Toplam bütçe ise 1 milyon Euro şeklinde belirlendi.

Kadın Yenilikçiler İçin AB Ödülü başvuruları en geç 30 Haziran 2021 tarihinde yapılmalıdır. Toplam bütçe ise 350 bin Euro şeklindedir.

Tedarik Liderliği Ödülü için son başvuru tarihi 29 Temmuz 2021 şeklinde belirlenmiştir. Toplam bütçe ise 350 bin Euro şeklindedir. Birincilik ödülü 75 bin Euro, ikincilik ödülü ise 25 bin Euro olarak belirlendi.

Toplumsal Zorluklarla Mücadele Ödülü için son başvuru tarihi 29 Temmuz 2021 şeklindedir. Toplam bütçe ise 300 bin Euro şeklinde belirlenmiştir. Birincilik ödülü 75 bin Euro olurken, ikincilik için belirlenen ödül miktarı 25 bin Euro olarak belirlendi.

Detaylı bilgi için; https://ab.gov.tr/

İnstagram adresi; https://www.instagram.com/p/CPfbD5vA_m6/?utm_medium=copy_link

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap