Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Varız
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Varız

0

Sizlerde “Dijital Dünyada Kadın” çevrimiçi toplantısına davetlisiniz. Habitat Derneği Başkan Yardımcısı ve Funika Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Civan Sözkesen Moderatörlüğünde yapılacak çevrimiçi toplantıda kadının dijital dünyadaki yeri konuşulacak.

Daha Etkin Katılım Amaçlanıyor

Dijital dünyada kadının daha etkin olması amacıyla Avrupa Birliği ve Türkiye iş birliği ile dijital teknolojide kadın işgücünün önemi ve kadının teknolojideki kritik rolü hakkında farklı konuların konuşulacağı toplantıya online ve ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. 

Toplantı Ne Zaman Olacak

Cinsiyet eşitliği için çalışmalarının hız kazandığı Mart ayında Dijital Dünyada Kadın toplantısına da muhakkak katılmanızı tavsiye ediyoruz. Toplantı 18 Mart Perşembe, Saat: 14:00 – 16:00 arasında yapılacak olup, Zoom üzerinden giriş yapabilirsiniz. Tabi ki toplantıya katılmak için kayıt yaptırmanız da gerekiyor. Kayıt linkini yazımızın sonunda belirttik. 

Toplantıda Kimler Var

Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, Reeder Kurucu Ortağı ve KAGİDER YK Üyesi Sezen Sungur Saral ve ReDis Innovation Kurucusu ve Dünya Gazetesi Yazarı Selin Arslanhan ve daha pek çok değerli konuk toplantıya katılacak. DSO Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci’nin açılış konuşması ile katılacağı çevrimiçi toplantıya Dijital Dünyada Kadın rolü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes davetlidir.

Toplantıya Katılmak İçin

Bu toplantıya katılmak için kayıt linki https://www.instagram.com/abbilgimerkezleri/ ABBilgiMerkezleri instagram adresinin biografi kısmında bulunmaktadır. Bu gibi konularda yapılan etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de ilgili instagram adresini takip edebilirsiniz. 

Toplantı ve diğer etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu internet sitesini takip edebilirsiniz. https://www.avrupa.info.tr/tr/ab-bilgi-merkezleri-251 

Yorum Yap