Sanal Kariyer Fuarı
  1. Ana Sayfa
  2. Konferans – Sempozyum

Sanal Kariyer Fuarı

0

3 Aralık 2020 tarihinde 16. kez gerçekleştirilecek olan Sanal Kariye Fuarı Anbean tarafından düzenleniyor. Fuar kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından öğrenciler ve genç profesyoneller çeşitli şirketlerle online platformda bir araya gelecek. Sanal Kariyer Fuarı’nda öğrenciler çeşitli şirketlerin çalışanlarıyla online görüşme imkânı elde ederken, şirketleri de tanıma ve iş ya da staj imkânı öğrenme fırsatını yakalayabileceklerdir.

Ülkemizin ilk dijital kariyer fuarı olarak da bilinen Sanal Kariyer Fuarı kapsamında öğrencileri diledikleri şirketi seçebilecek ve sorularını canlı olarak sorabilecek. 2 ayrı oturumda gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı, farklı sektörden birçok lider şirkete de ev sahipliği yapacak.

Öğrenciler Sanal Kariyer Fuarı’na online ve mobil olarak erişebilecektir. Ayrıca öğrenciler istedikleri yerden fuar süresi boyunca istedikleri zaman ve cihazdan erişme imkanına, şirket çalışanlarıyla iletişime geçme, etkinlik günü boyunca çeşitli şirketlerin çalışanları ve yöneticileriyle iletişime geçme, iş ilanlarına ve şirket bilgilerine erişme, sanat kariye fuarına katılan şirketlerin iş ilanlarına ve de şirket bilgilerine ulaşma gibi olanaklar sağlanacak.

Sanal Kariyer Fuarı’na başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorum Yap