Baykar Yaz Dönemi Staj Programı
  1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları

Baykar Yaz Dönemi Staj Programı

1

Ülkemizin en önemli markalarından biri olarak ön plana çıkan Baykar yaz dönemi için staj başvurularını açtı. Peki ama Baykar’da staj yapabilmek için hangi kriterlere sahip olmak gerekiyor? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. 

Staj Başvuru Şartları Nelerdir

Baykar bünyesinde staj yapacak olan adayların, staj programını zorunluluk olarak değil, öğrenmeye açık bir fırsat olarak değerlendirmesini istemektedir. Bunun dışında İnsansız hava araçlarının öneminin farkına varan, ekip ruhu ile birlikte çalışmaya istekli ve fedakarlık gösterebilecek ekip arkadaşları aramaktadır. 

Başvuru Nasıl İlerliyor

Staj süresi olarak yedi haftalık bir süre belirlenmiştir. Başvuru için; transkript, cv ve kariyer hedefi belirten bir yazı ile başvurulması gerekmektedir. Baykar mülakat ekibinde uygun bulunan adayların adreslerine davetiye göndereceklerini belirtmektedir. 

Staj Takvimi Hakkında

Baykar’ın staj takviminde başvuru alımı ve değerlendirme tarihleri 25 Ocak – 16 Mart 2021 tarihleri arası olarak belirlenmiş. Adayların sınav davet tarihi olarak 20 Mart 2021 – Sınav ve mülakat tarihi olarak 20 Mart – 1 Mayıs 2021 tarihleri arası belirlenmiş. 

Adaylara sonuçların bildirilmesi için tarih: 17 Mayıs 2021 olarak ön plana çıkarken staj dönemini de iki dönem halinde uygulanmasına karar verilmiştir.

1.Staj Dönemi olarak: 15 Haziran – 31 Temmuz 2021 tarihleri belirlenirken 2.Staj Dönemi olarak 2 Ağustos – 18 Eylül 2021 tarihleri belirlenmiştir. 

Staj Başvuruları Hakkında Detaylı Bilgi

Staj başvuruları ve diğer iş imkanları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz https://www.instagram.com/baykarsavunma/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz de Baykar Savunma resmi internet sitesine buradan göz atarak https://www.baykarsavunma.com/kariyer-staj detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu iki adres aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    ben lise 3 meslek lisesi veritabanı öğrencisiyim ben de başvurucam ama cv falan istiyor nasıl yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.