Dış Ticarette Ödeme Şekilleri Webinarı
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Dış Ticarette Ödeme Şekilleri Webinarı

0

Ege İhracatçı Birlikleri “Dış Ticarette Ödeme Şekilleri ve Belgeler” webinarına sizleri de davet ediyor. Özellikle söz konusu olan dış ticaret olduğu için internette elle tutulur bilgi ve belgeye ulaşmanın çok güç olduğunu fark eden Ege İhracatçıları son derece önemli konu başlıklarını içeren bir webinar ile bizlere merhaba diyor.

Birliğin daha önceki çalışma ve eğitimlerini incelediğimiz zaman dış ticareti destekleyen son derece hayati paylaşımlar yaptıklarını da belirtmek istiyoruz. 

Eğer ihracat konusuna ilginiz varsa ve bu konuda çalışma yapmak istiyorsanız bu webinara mutlaka katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Ege İhracatçı Birlikleri Hakkında

Bu birlik bir çatı organizasyonu olarak kurulmuş. Haliyle onun üzerinde farklı esktörde çalışmalarına devam eden ve hali hazırda binlerce farklı ihracatçı firmayı temsil eden bir çatı organizasyonu olarak dikkat çekiyorlar. Haliyle bu organizasyonunun özellikle dış ticaret konusunda sahip oldukları bilgilerin önemini de tartışmamak gerekiyor. Eğer ilginiz varsa kesinlikle katılmanızı tavsiye ederiz.

Ne Zaman ve Nerede

Bu webinarda pandemi döneminde artık iyiden iyiye alışık olduğumuz bir başlıkta hazırlanıyor. Online webinar olarak yapılacak olan bu uygulamaya katılmak için bilgisayar yada telefonunuzda zoom programının kurulu olması yeterli olacaktır. Yazımızın sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla bağlantı bilgilerine ve katılımla ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz. 

Katılım tarihi: 7 Nisan 2021 saati: 13.30 olarak belirlenmiş.

Bizim tavsiyemiz bu saatten önce hazır bulunmanızdır. 

Linkler

Dilerseniz Ege İhracatçı Birliği ile ilgili bağlantılara ulaşmak için internet sitelerine göz atabilir. http://www.eib.org.tr/duyurular.asp

Yada yaptıkları çalışmaları yakından takip etmek istiyorsanız instagram üzerinden de takibe geçebilirsiniz. https://www.instagram.com/egeihracatci/ 

Yorum Yap