İngiltere Online Eğitim Fuarı Başlıyor
  1. Anasayfa
  2. Seminer ve Kurslar

İngiltere Online Eğitim Fuarı Başlıyor

0

Yurtdışında okuma hayali kuranlar İngiltere online eğitim fuarı ile fırsatlardan haberdar olabilirler. Sanal Study UK üniversite fuarı sayesinde İngiltere’de eğitim hakkında merak ettiklerinizi sorma fırsatı bulacaksınız.

İngiltere’de Eğitim Fırsatları

2 Kasım’da başlayacak olan fuar 30 Kasım’a kadar devam edecektir. Fuar boyunca Birleşik Krallık’tan 30’dan fazla üniversite fuara katılım sağlayacaktır. Bu okullarda okuyacak olan potansiyel adaylara ulaşmak için faaliyetlerde bulunacaklardır. Üniversitelere kabul şartları, başvuru şekli, kabul mektubu gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmak için üniversite temsilcileri ile çevrimiçi toplantılar yapılacaktır. İngilizce dil yeterliliği hakkında merak edilenlere ulaşılacaktır. Göçmenlik süreci hakkında bilgi edinilebilir, burs ve teklifler hakkında detaylara ulaşılabilir.

Lisans ya da lisansüstü eğitimi için yurtdışı tercih etmek isteyenler ilgilendikleri üniversite ya da bölümler için aradıkları bilgiye erişebilecektir. Başvuru yapmak isteyenler https://study-uk-events-we.britishcouncil.org/register/ adresi üzerinden form doldurarak katılım sağlayabilirler.

thumbnail
Önerilen Yazı
Türkiye Yükseköğretim Sohbetlerinin İkinci Serisi Düzenleniyor

Canlı Yayın Etkinliği

Ayrıca 26 Ekim 2020 tarihi saat 16.00’da ise IELTS İş Geliştirme Müdürü Bora Can ve Eğitim Müdürü Semra Yalçın Doğan tarafından İnstagram canlı yayını düzenlenecektir. Bu oturumda yapılacak olan fuar etkinliği ve British Council IELTS teklifleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Bu canlı yayın İngiltere’de yapılacak olan fuar için bir nevi hazırlık niteliğindedir. Etkinliğe İnstagram hesabı kullanan herkes katılabilecektir, başvuru aranmaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.