6. Youth IGF Turkey & 3. Medya Okuryazarlığı Forumu
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

6. Youth IGF Turkey & 3. Medya Okuryazarlığı Forumu

0

6. Youth IGF Turkey & 3. Medya Okuryazarlığı Forumu

2015 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Türkiye Gençlik İnternet Yönetişimi Forumu (Youth IGF Turkey) her sene olduğu gibi bu sene de “Başka bir online yaşam mümkün mü?” temasıyla yolarak çıkarak ilk kez online olarak gerçekleştirilecek. Forumda; sivil toplum, akademi, özel sektör, teknik toplumun genç temsilcileri bir araya getirilerek internetle alakalı trendler, toplumsal etkinlikler, politikaların tartışılarak, uzmanlar ve de üniversite öğrencileri bilgi alışverişince bulunabilecektir. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Başvuru formu için tıklayınız.

Onsuz Asla: INTERNET! anketi: https://www.surveymonkey.com/r/INTERNETSIZASLA

Medya Okuryazarlığı Forumu (MOF)

Medya Okuryazarlığı Derneği, 2017 yılından bu yana siber zorba olmayıp nefret söyleminde bulunmayan dijital vatandaşlar yetiştirmek amacıyla akademiden aileye kadar uzanan bir sivil toplum çalışmaları yürüten kurumdur.

Dernek tarafından üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Medya Okuryazarlığı Forumu’nda online çalışma hayatı, çevrimiçi öğrenme, eğitimin gidişatı ve tüm bunların olumlu yanlarıyla getirmiş olduğu sorunlar hakkında uzman kişilerin görüşlerine yer verilecektir.

Etkinlik programı, konuşmacılar, başvuru formu ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yorum Yap