13. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

13. Bilişim Teknolojileri Zirvesi

0

2020 yılı boyunca hemen herkesin aklında bir soru vardı. Sorularınıza yanıt vermek için geliyoruz. Bir öğrenci topluluğu olarak içinde bulunduğumuz zorlu süreçten en iyi nasıl çıkabileceğinizi yani krizi nasıl fırsata çevirebileceğinizi sizlere de anlatmayı kendimize görev edindik. 13. Bilişim Teknolojileri Zirvesi bu sene çok daha büyük bir etkinlikle sizlerle olacak!

Karşınızda 13. Online Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Bilişim Teknolojileri Zirvesi, her sene birbirinden farklı sektörden liderleri ağırlayarak geleceğiniz yön verecek isimleri bir araya getirmektedir. Bu sene ise yine adına yakışacak bir şekilde, Online’a uyum sağlıyoruz. Online oturumlardan fuaye alanına, Sosyal Medya Ödüllerinden Dijifikir’e kadar hemen her alanda oldukça interaktif bir şekilde etkinlikler düzenlenecektir.

Sosyal Medya Ödülleri, tam 10 yıl boyunca her sene sosyal medyanın gözde isimleri, İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla ve oy almasıyla seçilmektedir. Birbirinden muhteşem isimler her sene olduğu gibi bu senede birçok farklı konseptle birlikte Bilişim Teknolojileri Zirvesinin her gününde sizlerle olacak. Mini konserlerden, İnstagram yayınlarına, soru ve cevaplara kadar birçok interaktif eğlence ile unutulmaz bir online ödül töreni sizlerle olacak!

Dijifikir bu sene beşincisi İstanbul Teknik Üniversitesi Çekirdek ana sponsorluğunda gerçekleştirilen e iş fikri yarışması olacak. 20 Aralık akşamı 5 finalistin sunumu ve ödül töreniyle Bilişim Teknolojileri Zirvesi haftasına muhteşem bir nokta konulacaktır.

Bilişim Teknolojileri alanımız, büyük eksikliğini fark ettiğimiz etkileşim eksiklerini de sıfıra indirecektir. Online süreç boyunca büyük düşüş yaşayan firma ya da öğrenci etkileşim oranını arttırmak adına açılan online stantlarda şirketlerle birebir etkileşime geçmeniz mümkün olacak. Ayrıca sorulara sorarak da etkinliğe aktif katılım sağlayabileceksiniz.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi her sene olduğu gibi bu sene de zamanın ötesinde olmayı kendisine misyon edinmiş bulunuyor. Etkinliğe katılım sağlayan herkes için gelecek bir tık uzakta olacak. Sektörlerin geleceği, nasıl konumlanacakları hakkındaki hemen her şeyi, sektörün geleceğini yöneten kişilerden duymak, bilişim teknolojileri alanında yer alan ve faaliyet gösteren birçok firmayla birebir görüşme imkânı elde etmek, mülakat simülasyonları ve staj imkanların faydalanmak için sizler de hemen kaydolabilirsiniz.

Kayıt olmak için tıklayınız.

Yorum Yap