Friedrich Naumann Vakfı – Avrupa Birliği Ve Değerleri Eğitimi Başvuruları Başladı
  1. Anasayfa
  2. Eğitim / Burslar

Friedrich Naumann Vakfı – Avrupa Birliği Ve Değerleri Eğitimi Başvuruları Başladı

0

Dünya genelinde faaliyet gösteren Friedrich Naumann Vakfı tüm insanların refahı için gerekli özgürlük ilkesini teşvik eder. İnsan hakları, demokrasi, hukukun temel ilkeleri gibi temel amaçlar için programlar yapar. Liberal değerlerin Avrupa Birliği değerleri olduğuna inanarak bu değerler üzerine çalışmalarını kurar.

Program Bilgileri

Her sene yüz yüze yapılan eğitim bu sene pandemiden ötürü çevrimiçi olarak yapılacaktır. Programda AB değerleri, üye devletlere etkisi, dış politika, Türkiye AB ilişkileri ve güncel sorunlar gibi konularda eğitim verilecektir.

2020 Avrupa Birliği ve Değerleri Eğitimi 2 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır. Her hafta Pazartesi günleri saat 18:00-21:00 arası video konferans yoluyla yapılacaktır. Programın yüzde 80’ine katılım sağlayan kişilere katılım belgesi verilecektir.

Avrupa Birliği’ne profesyonel olarak ilgi duyan öğrenciler, aktivistler, sivil toplum örgütleri üye ya da çalışanları gibi kişiler programa katılabilecektir. Program tamamen ücretsizdir ve Türkçe olarak yapılacaktır.

thumbnail
Önerilen Yazı
MAKÜ’de Erasmusdays 2020 Etkinliği: “Çoban Köprüsü” Projesi

Başvuru Süresi

Friedrich Naumann Vakfı Avrupa Birliği ve Değerleri Eğitimi başvuruları başlamıştır ve son başvuru tarihi 25 Ekim 2020 günüdür. Sorular için turkey@freihiet.org adresi üzerinden iletişim kurulacaktır. Programa kayıt olmak içinse https://forms.gle/jKMoSQtG5zdhWZHG8 adresi üzerinden form doldurarak başvuru yapmak gerekir.

Başvurular değerlendirilerek bu alanda en profesyonel ilgili görünen kişiler eğitim için uygun görülecektir. İletişim bilgileri üzerinden seçilen kişilere bilgi verilecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.