Sertifikalı Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Sertifikalı Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi

0

Dijital pazarlamanın tanımı, ürün ve hizmet tanıtımlarının dijital ortamda yapılması olarak yapılabilir ancak çok kapsamlı ve daha fazla ayrıntı gerektiren bir konudur. Günümüz internet ve dijitalleşme çağı olarak görüldüğünde, ticaret ve pazarlama anlayışının değişmesi dijital pazarlamayı doğurmuştur. Dijital pazarlama kanallarını ise; internet, arama motoru, sosyal medya, mobil uygulama vb. şeklinde saymak mümkün. Tüm bunları topladığımızda dijital pazarlama tanımına şu da eklenebilir: İnternet bağlantısı ile ulaşılabilen bütün mecraların reklam ve satış stratejileri ile değerlendirilmesi.

Peki dijital pazarlama ne işe yarar?

Dijital pazarlama ile daha doğru müşteri kitlesine, daha hızlı ve daha etkili şekilde ulaşılabilir. Yayınlanan reklam performansları net değerlerle ölçülebilir, doğrudan spesifik bir kitleye ulaşma imkanı sağlanabilir, potansiyel müşteri ile karşılıklı iletişime geçme olanağı sunar.

Bu ve bunun gibi daha fazla bilgiye ulaşıp, doğru şekilde işinizi ve hizmetinizi büyütmek isterseniz: Online ve Sertifikalı Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimine katılımınız çok yararlı olacaktır.

Eğitimin Başlama Tarihi: 26 Temmuz 2021

KATILIM SAĞLAMAK İÇİN: https://www.iienstitu.com/online-egitim/dijital-pazarlama-egitimi

Yorum Yap