TİİBÖT 4.DÖNEM BAŞVURULARI BAŞLADI!
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

TİİBÖT 4.DÖNEM BAŞVURULARI BAŞLADI!

0

 

TİİBÖT veya açılımıyla Türkiye’nin Gelişim Topluluğu; 01 Kasım 2018 tarihinde, Türkiye çapındaki üniversite öğrencilerini bir araya getirerek gelişim sağlamak amacıyla kurulmuş bir topluluktur. Bölüm, üniversite, şehir gibi farklar gözetmeksizin her alandan öğrencileri bir araya getirerek, kendilerini geliştirecek her türlü faaliyeti hayata geçirme fırsatı vermektedir.

 

Başta Türkiye olsa da artık Dünya çapında yayılmaya başlayan TİİBÖT, üniversite öğrencilerinin hem akademik hem sosyal alanda kendilerini geliştirmiş olarak mezun olmalarına aracı olmak ve bu süreçte kişilerin fikir ve etkinliklerini hayata geçirmesini sağlamaktır. Öğrenirken öğretmek, sosyalleşirken kaliteli network sağlamak temel mottosudur.

 

Her alanda eşsiz organizasyonlar üreten TİİBÖT’de etkinlikler tamamen öğrencilerin ürettiği ve öğrencilerin yönettiği şekilde gerçekleştirilir. Bununla beraber etkinlikler yalnızca öğrenci katılımıyla sınırlı kalmayıp birçok sektör ve akademiden kişileri bünyesinde bulundurmuştur.

 

Şimdiye kadar Tiiböt içi veya halka açık olarak 172+ organizasyon ve 5310+ katılım sağlamıştır.

 

Eğer sen de bu gelişime dahil olmak istiyorsan hemen aşağıdaki linkten başvuru formumuzu doldur!

https://tiibot.org/basvuru/

Daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsan da https://linktr.ee/tiibot adresinden hemen sosyal medya adreslerimizi incele!

 

Her türlü sorunuz için [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap