Ücretsiz Online İtalyanca Kursu
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Ücretsiz Online İtalyanca Kursu

0

Avrupa’nın köklü ve büyük ülkelerinden olan İtalyanca aynı zamanda pek çok kişi tarafından romantik bir dil olarak değerlendiriliyor. Gerek iş hayatında gerekse de özel hayatta kullanım alanı geniş olan bu dili online bir şekilde hem de ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Kursun Ayrıntıları

www.edx.org sitesi üzerinden İngilizce dilinde verilen bu eğitim sayesinde temel dil becerilerini kazanabilirsiniz. Yeni başlayan kişilere özel olduğu için rahatlıkla adapte olabilir ve sıkılmadan ilerleyebilirsiniz.

Haftalık 2 ile 5 saat arasında bir çalışma ile 12 hafta içerisinde kursu tamamlamanız mümkün olacaktır. Ücretsiz olarak sunulan bu kursun sonunda sertifika almak isterseniz 49 dolarlık ücretini ödeyerek alabilirsiniz. Şimdiye kadar 180 binin üzerinde kişinin bu kurstan faydalandığını da ifade etmek gerekir. EğitimWellesley tarafından sunulmaktadır. Ücretsiz faydalanmak için bir edX hesabı açmanız yeterli olacaktır. Hesabı açarken de herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Başlangıç seviyesinde olan kişilerin temel dil becerilerini kazanabileceği bu kursu aşağıda paylaştığımız linkten anında temin edebilir ve eğitime başlayabilirsiniz.

Kayıt İçin Tıklayın

Yorum Yap