Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyasına Siz de Katılın!
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyasına Siz de Katılın!

0

Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası başlıyor!

Avrupa birliği ve Türkiye’nin iş birliği kazanımlarının tanıtımını yapmaları amacı, bununla birlikte Avrupa Birliği projeleri yürüten kurumların katılımları ile gerçekleşecek olan Avrupa Birliği Başkanlığı’nın koordine edeceği  yeni bir dijital iletişim kampanyası planlandı. Kampanyayla, Avrupa Birliği Projelerinin sonuçlarının insanların hayatına olumlu yönde etki eden noktalarının, ekonomik ve sosyal kalkınmaya olan faydalarını tanıtmak amaçlanmıştır.

Bu kapsamda Instagram ve Twitter üzerinden 15 Şubat- 22 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan kampanyaya Erasmus+ ve ESC Programı yararlanıcılarının katılımları beklenmektedir…

Geçmişte yürüttüğünüz veya şu an yürütmekte olduğunuz Erasmus+ ve ESC projenizin sonuçlarını ve insan hayatına etki eden yönlerini anlatan bir Twitter ve Instagram metni yazarak, siz de  kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz etiketleri  ve @ulusalajans ve @ABBaskanligi kullanılarak Twitter ve Instagram uygulamaları aracılığıyla yürütülecektir.

Paylaşımlarınızın Daha Kapsamlı Kitleye Ulaşması Amacıyla:

  • Halihazırda elinizde olan içeriklere #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz etiketlerini eklemeniz önem arz etmektedir. .
  • Yürüttüğünüz veya yürütmekte olduğunuz projenin yüksek çözünürlüklü bir görselini kullanmanız ve kullandığınız görselin proje faaliyetini açıklayan, net ifade eden bir içerik olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Görsellerinizi ekleyeceğiniz proje dahilindeki şablon örneğini bırakacağımız linkten  indirebilirsiniz. Şablondaki AB-Türkiye işbirliği logosunun sağ kısmına marka  logonuzu yerleştirerek PNG olarak kaydedebilir ve Twitter ve Instagram üzerinden paylaşabilirsiniz.
  • Paylaşımlarınızı bizim de yaygınlaştırabilmemiz için proje veya kurumunuz adına alınmış sosyal medya hesapları üzerinden yapmanız, kişisel mesaj veya etiket içeren içeriklerden kaçınmanız, #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz ve @ulusalajans @ABBaskanligi etiket ve hesaplarını kullanmanız önem arz etmektedir.

  • Paylaşım yaparken Türkçe’ye ek olarak İngilizce de  yapabilirsiniz.
  • Kendi iletişim kanalınızda kampanyanın yaygınlaşmasını sağlayabilir ve çok hesabı  retweet, tweet ve beğeni yoluyla kampanyaya destek olması için davet edebilirsiniz.

Dijital İletişim Kampanyası İNFO PACK :

https://www.ab.gov.tr/siteimages/birimler/bihm/OrtakGelecegimizKampanyasi.zip

https://www.ab.gov.tr/siteimages/birimler/bihm/OrtakGelecegimizKampanyaVideosu.mp4

İnstagram’da ;

 @ulusalajans : https://www.instagram.com/ulusalajans/?hl=tr

@ABBaşkanliği : https://www.instagram.com/abbaskanligi/?hl=tr

Adreslerini takip etmeyi unutmayın!

Her türlü  sorunuz için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Dijital İletişim Kampanyası İNFO PACK :

https://www.ab.gov.tr/siteimages/birimler/bihm/OrtakGelecegimizKampanyasi.zip

https://www.ab.gov.tr/siteimages/birimler/bihm/OrtakGelecegimizKampanyaVideosu.mp4

Twitter ve Instagramda görüşmek üzere! 

Yorum Yap