Litvanya, Esc Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Litvanya, Esc Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

0

ESC Gönüllülük Projesi için 18 yaşına basmış veya otuz yaşını tamamlamamış  gönüllü(ler) , başvuru faaliyetlerin başlayacağı tarihten itibaren, aşağıda eklediğimiz bilgi paketini inceledikten sonra başvurularını yapabilirler. Sorularınız için [email protected] adresine yazabilir veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Proje Tarihleri : Mayıs Ekim 2021

Proje Süresi : 6 Ay

Yer : Vilnius (Litvanya)

Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2021, saat 23.00

Sc-176 Litvanya, Esc Gönüllülük Projesi Hakkında : 

ESC-176 Litvanya Infopack

Pi Gençlik Derneği nin Türkiye den gönderen kuruluş olduğu bu proje hakkında temel bilgiler aşağıdaki bilgi paketinde mevcuttur. Lütfen proje bilgi paketinde yer alan açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Aşağıdaki açıklamalara göre başvuru yapabilirsiniz. 

Ayrıca Pi Gençlik Derneği nin tüm ESC duyurularından anında haberdar olmak için Telegram Kanalına abone olmayı unutmayın! Telegram Duyuru Kanalı

Başvuru Süreci : 

Başvuracak kişilerin Europass CV ( ngilizce) ve İngilizce Motivasyon Mektuplarını, en geç  28 Şubat 2021, saat 23.00’e kadar [email protected] adresine gönderebilirsiniz.  Cv nizin fotoğraflı olmasına dikkat ediniz! Başvurunuzu gönderirken;  E-postanızın konu kısmına “ESC-176 Litvanya” yazmanız gerekmektedir. Başvuruların kişi sayısının fazla  olmasından kaynaklı,  konu kısmı doğru şekilde yazmayan kişilerin başvurularının,  diğer epostalar arasında kaybolma  ve değerlendirmeye alınmama ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle konu kısmına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz! 

Başvuru Sonrası Süreç : 

  • Başvuru tarihinin süresi dolmadan hiçbir başvuru işleme alınmaz.
  • Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular kontrol edilir, başvurusunu eksik yapan adayların belgeleri ev sahibi kuruma iletilir. 
  • Değerlendirme ve seçim ev sahibi kurum tarafından yapılır. 
  • Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylarla irtibata geçilir. 
  • Her ev sahibi kurumun çalışma temposu ve iş yoğunluğuna göre değerlendirme sürecinin sonuçlanması farklılık göstermektedir. 
  • Geçmiş deneyimlerimize göre süreç başvuruların kapanmasından sonra tahmini 1 aylık süreyi kapsayabilir. 

Sorularınız için lütfen [email protected] adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan Pi Gençlik Derneği ile  irtibata geçiniz.

Pi Gençlik Derneği’nin Sosyal Medya Hesapları : 

FACEBOOK

İNSTAGRAM

TWİTTER

Yorum Yap