MATRA (Sosyal Dönüşüm) ve İnsan Hakları (HR) Programları için 2021 Yılı Proje Çağrısı Yapıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

MATRA (Sosyal Dönüşüm) ve İnsan Hakları (HR) Programları için 2021 Yılı Proje Çağrısı Yapıldı

0

Hollanda Krallığı Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu tarafından 2021 yılı içim MATRA ve İnsan Hakları Programları için Proje Çağrısı duyurusu yayınladı. Matra sosyal dönüşüm projelerini kapsamaktadır.

Kimler Başvurabilir?

Sivil toplum örgütleri, kar amacı gütmeyen eğitim kurumları, yarı-devlet kurumları ile belediyeler tarafından proje sunulabilecektir. Projeler belirlenen iki alandan yani sosyal dönüşüm ile insan hakları konularından olmalıdır. 2021 yılında birden fazla ve kısa süreli çağrılar yapılacaktır. Böylece kuruluşlar diğer proje dönemleri için de proje hazırlığı yapabilir. Çağrı sayısı ve tarihleri finansal kaynaklara göre belirlenerek ve ilan edilecektir.

Bu veya sonraki proje çağrısına yanıt vermek isteyenler internet üzerinden ya da sosyal medya üzerinden gelişmeleri takip edebilecektir. En önce tarihli olan başvurudan başlayarak başvurular değerlendirmeye alınacaktır. bu nedenle kurumlar mümkün olan en kısa zamanda başvuru yapmalıdır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Lisansüstü Öğrenci Konferansı Daveti

Başvuru Süresi ve Şekli

Şu an için yapılan en yeni tarihli başvuru için süre başlamıştır. 1 Kasım’da başlayan başvurular 15 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru İçin Tıklayın

Yorum Yap