Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi
  1. Anasayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi

0

Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi etkinliğine siz de davetlisiniz. Ülkemizde pek çok otizmli hasta var ve Otizm Ağı Güçlendirme Projesi için siz de etkinliğe katılarak katkıda bulunabilirsiniz. Bu hibe programı AB ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finans ediliyor. Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşlarının bir araya gelmesi ile beraber ortaklıkların güçlendirilmesi için yüklü miktarda bütçe ayrıldı. Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi de hem otizm hastalarına destek sağlamak hem de Sivil Toplum Kuruluşları ile kamunun güçlenmesi için yapılan bir projedir. 

Hibe programının da genel amacı Sivil Toplum Kuruluşlarının belli bir politika çerçevesinde karar alma süreçlerine demokratik katılım sağlamaktır. Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi kapsamında da STK’lıların gelişimi sağlanacaktır. 

Proje Tarih ve Saati

Etkinlik Tarihi: 8 Ocak 2021

Etkinlik Saati: 10.00-12.00

Türkiye Otizm Ağı Güçlendirme Projesi etkinliği zoom üzerinden yapılacaktır ve proje linki toplantının yapılacağı gün paylaşılacaktır. Siz de bu etkinliğe katılarak yeni bir projeye imza atabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.