Ayşe Balıbey’le 2021’e Merhaba
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Ayşe Balıbey’le 2021’e Merhaba

0

2020 yılının bu kadar zor ve yorucu geçmesinin ardından milletçe dinlenmeye ihtiyacımız var. Bu zor günlerde Ayşe Balıbey insanları eğlendirecek, zaman geçirmelerini sağlayacak birbirinden güzel  stand up gösterisi yayınlamıştı. Balıbey’in yaptığı gösteriler daha çok aşk, hayat ve astroloji ile ilgili olduğu için pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Şimdi de 2021 yılına merhaba demek adına Ayşe Balıbey  online olarak stand up gösterisi hazırlayacak. Pandemi sürecinden kaynaklı olarak yüz yüze gösteri hazırlamayan Ayşe Balıbey online stand up gösterisine herkesi davet ediyor. 

Eğer yapılacak gösteri ile ilgili herhangi bir sorunuz bulunuyorsa Toplum Gönülleri Vakfı (TOG) Instagram hesabındaki paylaşımının altına yorum bırakabilirsiniz. Ayşe Balıbey tarafından yapılacak gösteriden kazanılan tüm gelir Toplum Gönüllüsü Gençlerin projeleri için kaynağa dönüştürülecek. Bu etkinliğe katılmak isteyen herkes yeni projelere de imza atmış olacak. 

Hem Eğlen Hem Katkıda Bulun

Etkinlik Zoom üzerinden 9 Ocak Cumartesi günü saat 20:00’de başlayacak’tır etkinliğe katılacak kişilere e-posta gönderilecek. Siz de bu projeye katılarak hem eğlenip hem katkı sağlayabilirsiniz. 

Projeler hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz https://fonzip.com/tog/etkinlikler/ayse-balibeyle-2021e-merhaba adresini takip edebilirsiniz. 

Yorum Yap