Sivil Düşün |  Bilgilendirme Buluşmalarına Davetlisiniz!
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Sivil Düşün |  Bilgilendirme Buluşmalarına Davetlisiniz!

0

İşte Beklediğiniz Destek! Sivil Düşün…

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, 11  farklı şehrimizde 730 ayrı sivil toplum temsilcisi ile birlikte;  büyük bir dayanışma ve koordine hareket etme gücü sonucu AB Türkiye Delegasyonunun meydana getirmiş olduğu  organizasyondur.2010- 2011 senelerinde  Danışma toplantılarının çıktısı olan geniş kapsamlı çalışmalar neticesinde, sivil toplum örgütlerinin ortak kaygılarının dikkate alınması ve ihtiyaçlarının belirlenmesiyle de tasarlanmıştır.

Sivil Düşün, yenilenen işbirlikleriyle , sivil toplum örgütleri ve aktivistlere hak odaklı çalışmaları için destek sağlamaktadır. Sivil Düşün Destekleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi, online bilgilendirme buluşmalarına katılarak detaylıca öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz! 

Büyük Toplantı , 18 Şubat 2021 Perşembe saat 14:00’te gerçekleşecektir!

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, temelden doğan ihtiyaçları derinlemesine anlamak, ve bunlara karşılık gelen inovatif, fark yaratan çözümleri üretebilmek için üretmeye ediyor. 

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın ,  30 Eylül tarihinde başvuruya açılan destekleri, 

Sivil toplum ihtiyaçlarının, somut biçimde ortaya koyabilmesi için yenilendi. Hakların korunması ve geliştirilmesi yolunda çalışma yürütmek isteyen herkes, desteklere başvuruda bulunarak sivil düşünmeye davet edilmektedir! 

Destekler, 2022 yılına kadar açık olacaktır!

  • Çalışmanız için en uygun kategoriyi nasıl seçeceksiniz?
  • Hangi çalışmalarınız için başvuruda bulunabilirsiniz?
  • Nasıl başvuru yapacaksınız?
  • Başvurular nasıl değerlendirilecek?

Tüm bu sorular ve daha fazlasına yanıt bulabilmek adına, 18 Şubat 2021 saat 14:00’te gerçekleşecek buluşmaya katılabilirsiniz.

İleriki ayların buluşma tarihlerini, sayfamız üzerinden takipte kalabilirsiniz! Katılmak için kaydınızı şimdiden yaptırmayı unutmayın! Nasıl kayıt olacağınızın hakkında fikir sahibi olmak için, aşağıdaki linkten detaylı incelemeye erişebilirsiniz. Daha önce hesap açtıysanız, kullanıcı ismi ve şifrenizle etkinlik sayfasına girerek istediğiniz buluşmaya kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Hakları yaşatmak için fikirlerine güvenenleri, 18 Şubat’ta bilgilendirme buluşmasına bekleriz!

SİVİL DÜŞÜN İNSTAGRAM HESABI

KAYIT VE DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap