Sevgililer Gününde, Sevdiğinize Hediyeniz ‘’Sevgi’’ Olsun!
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Sevgililer Gününde, Sevdiğinize Hediyeniz ‘’Sevgi’’ Olsun!

0

1-) Sevgililer Günü Hediye Kartı | AHBAP 

Ahbap, Anadolu kültür hazinesinin birleştirici ve dönüştürücü birikimini, çağdaş bilgi ve teknolojinin olanaklarıyla geliştirerek geleceğe taşımak üzerine kurulu, dayanışmaya, paylaşıma ve sevgi üzerinden aidiyete dayalı değer sistemleri ile çalışan, bir işbirliği hareketidir. İyilik ve dayanışma dolu bir dünyanın temelleri sevgi ile atılabilir!

Beraber çektirdiğiniz bir fotoğrafınızı ahbap.org/hediye-karti  adresine yükleyerek Sevgililer Günü Hediye Kartı alın, desteğiniz sevdiğinizi de gülümsetsin.

Ahbap instagram adresi : https://www.instagram.com/ahbapplatformu/


2-) “İhtiyacın olan tek şey sevgi!” | Barış İçin Müzik Vakfı

Sevgililer Günü için hazırlanılmış kartlarda, “İhtiyacın olan tek şey sevgi!” diyen The Beatlesa kulak veriyoruz. 

Herkes, toplumun kültürel yaşamına serbestçe katılma, güzel sanatlardan yararlanma hakkına sahiptir.” İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi maddesince hareket eden oluşum da ;

Daha fazla sevginin paylaşılmasına ihtiyaç duyulan bu günlerde, siz de hem sevdiklerinize bu güzel mesajı iletmek hem de Barış İçin Müzik Vakfı’na destenizi beklemektedir. 

Destek olmak isterseniz (https://www.barisicinmuzik.org/) linkinden kartlara ulaşabilirsiniz!

Youtube kanalına abone olmak için : https://www.youtube.com/c/Bar%C4%B1%C5%9F%C4%B0%C3%A7inM%C3%BCzikVakf%C4%B1/featured

3-) Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize farklı bir hediye vermek ister misiniz?

Sevgiler Günü sertifikası için :
Link : https://bagis.akut.org.tr/sertifika

4-) Sevginizi doğaya hediye edin! | SUYADER 

Sürdürülebilir Yaşam Derneği (Suyader), yaşadığımız yüzyılda sonuçlarını çok yoğun yaşadığımız iklim değişikliğinin etkilerini en aza indirerek dünyamızın daha yaşanabilir hale getirilmesi, sınırlı doğal kaynakların daha verimli kullanılabilmesi ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak amacıyla bilgiler üretip, bu bilgileri yaşam pratiğine dönüştürme ve toplumda bu konularda farkındalık yaratmak hedefiyle 2018 yılının Ekim ayında kurulmuştur.

Derneğin kurucuları ve üyeleri arasında çok sayıda akademisyen, gıda mühendisi, çevre mühendisi, diyetisyen, eğitimci, sanatçı, proje uzmanı, öğrenci bulunmaktadır. Ayrıca derneğimize gönüllü olarak destek veren ve bizi zenginleştiren gönüllüleri de hedeflerini gerçekleştirme yolculuğunda onlara eşlik etmektedir.

Sürdürülebilir Yaşam Derneği toplumda yaşayan tüm bireylere ve tüm meslek gruplarına hitap eden bir dernektir.
Hediyeniz dünyaya nefes olsun isterseniz; 

Bağış yapmak için; https://suyader.org.tr/agac-bagis-kampanyasi/

Yorum Yap