Lisansüstü Öğrenci Konferansı Daveti
  1. Ana Sayfa
  2. Konferans – Sempozyum

Lisansüstü Öğrenci Konferansı Daveti

0

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi (CESD) tarafından online olarak “Graduate Student Conference on Energy and Sustainable Development” başlıklı konferans düzenlenecektir. Konferans 17 Aralık 2020 günü online olarak gerçekleştirilecektir. Konferans ile lisansüstü öğrencilerin tebliğ verme deneyimi kazanmalarını sağlanacaktır. Konferans tamamen İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Konferansta her konunun uzmanı tarafından sunumlar yapılacaktır.

Söz konusu konferans son 3 yıldır yapılmaktadır. Bu sene 3. düzenlenmektedir ve geleneksel bir hal almıştır. Bu seneki konferansın konusu ise “Energy and sustaınable development” olacaktır. Enerji politikaları, enerji güvenliği, uluslar arası enerji gibi daha pek çok konuda eğitim verilmektedir. Konferans başvurusu yaparken detaylı bilgi almak mümkündür.

Başvuru Şartları

Konferans özellikle enerji alanında eğitim alan kişiler için iyi bir fırsattır. Bu alanda yüksek lisans ya da doktora yapan öğrencilerin katılımı desteklenecektir. Konferans tamamen İngilizce olarak yapılacak ve çeviri desteği sunulmayacaktır. Katılımcılar dışarıdan izleyici olarak katılacaktır. Enerji konferansı katılım sağlamak için başvurular alınmaya başlamıştır. Başvurular http://gscesd.khas.edu.tr/ adresinden yapılacaktır.

Yorum Yap